18 травня в.о. директора Агенції Нікітюк Валерій та заступник директора Загнітко Інна взяли участь у засіданні круглого столу із представниками нідерландської торгової місії на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Нідерландів в Україні Кейсом Кломпенхаувером. До складу делегації також входили представники 17 компаній, які працюють в сільськогосподарській сфері і розглядають можливість інвестувати в Україні.

ОГОЛОШЕННЯ

 про проведення конкурсного відбору інвестиційних проектів для часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва

Саме зараз, у м. Київ проходить навчальний семінар щодо моніторингу та оцінки інтервенції регіональної політики, в якому беруть участь в.о директора Агенції Нікітюк Валерій та заступник директора Загнітко Інна. В заході також беруть участь представники Мінрегіону, Мінекономрозвитку, місцевих державних адміністрацій та агенцій регіонального розвитку.

10 травня 2017 року Агенцією підписано договір про супровід інвестиційної діяльності з інвестором із Саудівської Аравії. Підписання даної угоди стало можливим завдяки ефективній співпраці із даним інвестором, яка розпочалась ще у вересні 2016 року. Позитивному рішенню інвестора щодо розміщення виробничих потужностей на Вінниччині  передувала тривала робота Агенції, а також сприятливий інвестиційний клімат в області.

3 травня Агенцію відвідав радник Міністра економічного розвитку Республіки Польща Кшиштоф Сівек, аби ознайомитись з діяльністю Агенції регіонального розвитку та її планами на майбутнє. Даний візит відбувся в рамках проекту «Зростання інвестиційної привабливості України і конкурентоспроможності регіонів», який співфінансується в рамках польської програми розвитку і співробітництва Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

28 квітня в.о. директора Агенції Валерій Нікітюк перебував у Києві з метою зустрічі із президентом  Американсько-Української Ділової Ради (USUBC) Морганом Вільямсом. Участь у зустрічі взяв також радник голови Вінницької облдержадміністрації Ілля Гуменюк.

26 квітня 2017 року відбулося урочисте відкриття Вінницького відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» (Регіональний Центр), в якому взяла участь заступник директора Агенції Інна Загнітко. В рамках відкриття установи було проведено круглий стіл «Реформа на часі», присвячений процесам децентралізації у Вінницькій області.

26 квітня в.о. директора Агенції Валерій Нікітюк взяв участь у зустрічі із Надзвичайним і Повноважним Посолом Французької Республіки в Україні Ізабель Дюмон. Зустріч проходила у залі обласної державної адміністрації.