Дата: 28 січня 2020 року

Місце проведення: м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 4, каб. 316

Для кого: власників та топ-менеджерів компаній, операційних і фінансових директорів, начальників і керівників виробництва

Десять громад у п’яти областях України будуватимуть власні історії успіху місцевого самоврядування. Це стане можливо завдяки підтримці швейцарсько-української Програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP).

17 січня в Hub «Місто змістів» відбулось обговорення проєкту Стратегії збалансованого регіонального розвитку на період 2021-2027 рр. із представниками  36 ОТГ області.

Сьогодні, Парламент підтримав у цілому 261 голосом урядовий законопроект №2589 про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» щодо Фонду розвитку підприємництва.

Ярмарок розробок та інновацій для бізнесу у Вінниці — перша спроба налагодження співпраці між розробниками винаходів та ідей і бізнесом! 20 грудня захід  підтримала Вінницька обласна державна адміністрація в межах реалізації обласної Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва-2020. Агенція регіонального розвитку Вінницької області, за підтримки партнерів, на розсуд підприємців-учасників ярмарку, презентувала 15 регіональних проєктів-стартапів.

Уперше в Вінниці відбудеться «Ярмарок розробок та інновацій для бізнесу», який об’єднає представників інноваційної бізнес-спільноти, органів державної влади, закладів вищої освіти, науковців та стартапів.

Коли? 20 грудня 2019 року об 11:00

Де? вул. 600-річчя, 17, м. Вінниця (ТРЦ «Мегамолл»)

Для кого? Представники малого та середнього бізнесу, заклади вищої освіти, науковці-інноватори, стартапи, органи державної влади.

Вчора, у Вінниці відбувся Ярмарок лізингу «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями» Участь в заході взяло майже 40 представників малого та середнього бізнесу, а також 10 фінансових та лізингових компаній. Організаторами заходу виступили Агенція регіонального розвитку Вінницької області спільно з асоціацією «Українське об’єднання лізингодавців».

В останню п’ятницю листопада Агенція регіонального розвитку Вінницької області провела тренінг «Менеджмент в стилі Agile для команд МСБ» для 17 представників малого та середнього бізнесу.