Уперше в Вінниці відбудеться «Ярмарок розробок та інновацій для бізнесу», який об’єднає представників інноваційної бізнес-спільноти, органів державної влади, закладів вищої освіти, науковців та стартапів.

Коли? 20 грудня 2019 року об 11:00

Де? вул. 600-річчя, 17, м. Вінниця (ТРЦ «Мегамолл»)

Для кого? Представники малого та середнього бізнесу, заклади вищої освіти, науковці-інноватори, стартапи, органи державної влади.

Вчора, у Вінниці відбувся Ярмарок лізингу «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями» Участь в заході взяло майже 40 представників малого та середнього бізнесу, а також 10 фінансових та лізингових компаній. Організаторами заходу виступили Агенція регіонального розвитку Вінницької області спільно з асоціацією «Українське об’єднання лізингодавців».

В останню п’ятницю листопада Агенція регіонального розвитку Вінницької області провела тренінг «Менеджмент в стилі Agile для команд МСБ» для 17 представників малого та середнього бізнесу.

Пропонуємо Вам ознайомитись із першою в Україні картою потенціалу біомаси, яку розробили у Вінницькій області - сервіс, що являє собою базу знань щодо наявних в області біомас: тобто всього, що може бути використане як альтернативне джерело енергії.

Вчора, під  час засідання робочої групи з розроблення Стратегії РР Вінницької області до 2017 року, яке проходило на базі Агенції регіонального розвитку Вінницької області,  відбулась презентація та обговорення результатів експертно-пошукового дослідження  щодо виявлення умов та потенційних загроз для ведення бізнесу у Вінницькій області

Дата: 4 грудня 2019 року 

Місце проведення: м. Вінниця, вулиця 600-річчя, 17, ТРЦ Мегамолл,  3-й поверх, конференц-зала.

Час проведення: з 10:00 до 14:30 години

Для кого? Представників бізнесу, справа яких стосується сільського господарства, виробництва, медичних, транспортних  чи комунальних послуг, готельно-ресторанної сфери

Сьогодні, в рамках розробки проекту Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року, відбулось чергове засідання трьох тематичних груп: «Область сталого гуманітарного розвитку», «Безпечний простір – прогресивний регіон». Більше 30 учасників узгоджували стратегічні та оперативні цілі, а також завдання проекту Стратегії. Нагадаємо, до складу робочої підгрупи входять представники органів влади, громадськості, експерти та науковці.

Менеджмент в стилі Agile - це особливий вид швидкісного менеджменту, ідеальний в рішенні проектних завдань, командної роботи, націленої на швидкий і якісний результат з високим Коефіцієнтом Корисної Дії.