20 квітня в Немирівському та Тиврівському районах за участю директора Агенції регіонального розвитку  Вінницької області Наталії Гижко відбулися чергові виїзні семінари з питань державних програм підтримки аграрного сектору у 2018 році.

19-20 квітня 2018 року в м. Вінниця відбувся тренінг "Електронне урядування та електронна демократія - ключ до успіху громади". В заході взяли участь 25 представників громадських організацій Вінницької області. Учасниками тренінгу  були також працівники Агенції, які в подальшому усіляко сприятимуть та допомагатимуть зацікавленим сторонам у запровадженні електронного врядування та електронних послуг в громадах.

Завершився триденний тренінг "Електронне урядування та електронна демократія - ключ до успіху громади" для  25 представників органів місцевого самоврядування Вінницької області, який проходив 16-18 квітня 2018 року в м. Вінниця. Захід проводився Агенцією регіонального розвитку Вінницької області у партнерстві з Академією електронного врядування Естонії за підтримки Програми EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва.

 17 – 19 квітня 30 радників з регіонального та просторового розвитку Центрів розвитку місцевого самоврядування з усієї України в рамках триденного study-туру за підтримки Програми " U-LEAD з Європою" відвідують Вінниччину. Учасники вже відвідали Вінницький ЦРМС, ознайомились з інструментами місцевого та регіонального економічного розвитку та досвідом просторової трансформації міських територій, відпочинкових і рекреаційних зон міста.

Офіс з просування експорту запускає платформу для експортерів, де українські компанії зможуть заявити про свою продукцію і послуги іноземним імпортерам.

Сьогодні, 13 квітня з метою популяризації державних програм аграрного сектору у 2018 році та ознайомлення з порядком отримання допомоги представникам фермерських господарств (власників ВРХ), юридичних осіб та ФОП – сільськогосподарських виробників, які за попередній рік не менше 75% виручки отримали від продажу сільськогосподарської продукції власного виробництва проведено інформаційну кампанію в районних центрах Бершадського та Тростянецького району.

 Днями директор Агенції взяла участь у круглому столі «Формування кластерів як перспективний напрям розвитку економічного потенціалу країни». Захід відбувся в рамках тижня економіки, який  щорічно проводить Кафедра економіки підприємств і корпорацій Вінницького навчально-наукового інституту економіки ТНЕУ. В роботі круглого столу взяли участь викладачі кафедри та студенти  2-4 курсів.

12 квітня в рамках широкої інформаційної кампанії представники Агенції регіонального розвитку Вінницької області, Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації,  Вінницької філії ДП «Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин» та державних фінансових установ провели інформаційні семінари в Теплицькому та Гайсинському районах.