На минулому тижні в форматі фокус-груп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії до 2027 року.

11 жовтня у молодіжному центрі «Квадрат» Агенція регіонального розвитку Вінницької області організувала тренінг для бізнесменів. Спікером тренінгу  «Ефективне управління та мотивація команди» був бізнес-тренер Євгеній Гетманчук. 

Про Агенцію: неприбуткова установа, що утворилась з метою сприяти розвитку Вінниччини за рахунок інвестицій та інших ресурсів, а також здійснення заходів з покращення бізнес-середовища та іміджу області. Агенція працює за 4 напрямами: регіональний розвиток, розвиток МСБ, залучення інвестицій, організаційний розвиток.

Ми пропонуємо:

  • Робота з творчою дружньою командою в цікавих проектах.
  • Облаштоване робоче місце та гнучкий графік роботи  (розташування офісу: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, офіс 125)
  • Можливість роботи у віддаленому доступі
  • Професійні тренінги та семінари в Україні та закордоном.

Інформуємо Вас про розроблений Департаментом економіки і інвестицій Вінницької міської ради «Моніторинг можливостей для бізнесу» на жовтень 2019 року.

Офіс з просування експорту України оголошує набір на безкоштовну освітню програму Export Evolution Ukraine.

Офіс з просування експорту презентує нову унікальну освітню програму – Експортна Академія, що створена спільно з провідними експертами в ключових сферах міжнародної торгівлі.

На цьому тижні частина команди Агенції відвідала дводенне навчання щодо розробки послуг для Агенцій регіонального розвитку (АРР). Семінар відбувся у м. Київ за підтримки програми «U-LEAD з Європою».

Минулий тиждень Агенція регіонального розвитку Вінницької області присвятила ознайомленню з роботою бізнес-інкубаторів та акселераторів у Республіці Польща. 12 представників  АРР з різних регіонів України, протягом 4 днів, вивчали польський досвід в рамках начальної програми „Створення, розвиток та управління інституціями, що підтримують розвиток стартапів - інкубатори та акселератори”. Відповідає за цей напрямок в країні Польська агенція з розвитку підприємництва (РARP).