Захід відбудеться 27 квітня, 17:00, м. Київ, простір Underhub, вул. Мечникова 3.

Участь у заході безкоштовна.

Згідно з рішенням Конкурсної ради (протокол №3 від 13.04.2017 р.) з 14 квітня 2017 року оголошено продовження чотирнадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад за напрямом «Заходи екологічного спрямування, які підготовлені відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року №1147 “Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів» (далі - Конкурс).

Реєстрацію відкрито до 27 квітня 2017 року.

Експортні категорії:
сільське господарство, їжа та напої, текстильна промисловість.

13-14 квітня заступник директора Агенції бере участь у семінарі щодо порівняння моделей Центру сприяння і розвитку підприємництва.

Захід проводиться в рамках проекту, який співфінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща в рамках програми польської співпраці в цілях розвитку.

12 квітня заступник директора Агенції взяла участь у зустрічі з банкіром Європейського банку реконструкції та розвитку.

На заході були присутні представники влади, керівники провідних підприємств області, а також громадські діячі. Під час зустрічі банкір програми фінансування та розвитку малого та середнього бізнесу ЄБРР в Україні Владислав Носик розповів присутнім про умови залучення фінансування ЄБРР для розвитку МСБ за підтримки грантів програми ЄС «EU4Business». Програма вартістю 40 млн. євро передбачає консультаційну, інформаційну, навчальну та іншу підтримку МСБ в Україні. 

Центр ресурсоефективного та чистого виробництва запрошує на стажування за навчальними програмами з впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва в промисловості (за методикою Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку) у місті Вінниця.

Семінарські зайняття будуть направленні на допомогу підприємствам у впровадженні Законів України з енергетичної ефективності та енергоефективність будівель.

Шведський меблевий гігант зацікавився українськими виробниками під час торгової місії до Швеції, яку Офіс з просування експорту та Міністерство економічного розвитку і торгівлі України організовували наприкінці березня. Тоді представники 11 компаній меблевої галузі країни повели попередні переговори з потенційними шведськими партнерами, серед яких був представник ІКЕА.