З 12 серпня представники Агенції регіонального розвитку Вінницької області взяли участь у  5-денному навчальному курсі з вивчення міжнародно прийнятих методик та інструментів UNIDO для формування та оцінки проектів із застосуванням програмного забезпечення COMFAR (Комп'ютерна модель для аналізу здійсненності та звітності). В рамках проекту за фінансової підтримки Німеччини навчання пройшли 40 представників АРР та Мінрегіону, 16 АРР отримали програмне забезпечення для подальшої роботи.

Польська Агенція з Розвитку Підприємництва організовує конкурс для IT-компаній на поїздку до Польщі, яка відбудеться 22-25 жовтня 2019 року.

На базі Агенції регіонального розвитку відбулась чергова четверта зустріч робочої групи із розробки інформаційної кампанії по поводженню з ТПВ у Вінницькій області, яка включає в себе роботу із різними цільовими аудиторіями: споживачами та надавачами послуг.

Досі не знаєте відповідь на це просте питання? Вас дивують люди, що роблять якусь роботу на безоплатній основі? А учасники Ukrainian volunteer service знайшли для себе відповідь і мотивацію.

На базі Агенції регіонального розвитку Вінницької області відбулась зустріч-консультація щодо написання SWOT-аналізу в контексті розробки Стратегії регіонального розвитку Вінницької області  на наступні 7 років.

В контексті долучення до розробки Стратегії регіонального розвитку на наступні 7 років Агенція регіонального розвитку Вінницької області провела зустріч з експертами для організації інтерв’ювання місцевого бізнесу.

Відбулись засідання двох тематичних підгруп по розробці Стратегії регіонального розвитку до 2027 року. Тематичні підгрупи з напрямом роботи «Безпечний простір – прогресивний регіон» та «Область високої якості життя» працювали  по черзі з експерткою  Оленою Козлюк – фахівчинею  з розробки аналітичних та стратегічних документів в сфері місцевого та регіонального розвитку.

На Базі Агенції регіонального розвитку Вінницької області минулого тижня відбулась третя робоча зустріч зі розробки інфораційної кампанії підвищення екологічної свідомості населення Вінниччини.