14 лютого, у ТРЦ «Мегамолл» відбувся щорічний «Ярмарок кредитів» для представників аграрного сектору Вінниччини. Провідна тема заходу – фінансові та матеріальні ресурси для ведення аграрного бізнесу. Захід зібрав понад 80 учасників, серед яких представники аграрного бізнесу, фінансових установ, органів влади та самоврядування Вінницької області. Захід мав на меті інформування суб’єктів аграрного бізнесу про доступні фінансові продукти, нові тенденції на ринку фінансових послуг, механізми залучення фінансових та матеріально-технічних ресурсів для ведення агробізнесу, а також ознайомлення з державними програмами підтримки аграрного бізнесу у 2019 році.

ГО «Аналітично-інформаційний центр стратегічного розвитку суспільства» створена, щоб спростити життя керівникам організацій та власникам приймати правильні управлінські рішення, а також для розвитку малого та середнього бізнесу в Україні, стимулювання аналітичних досліджень у галузях - бізнес, управління, економіка, психологія.

Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (проект CUTIS) – це 5-річна (2016-2021) ініціатива уряду Канади, спрямована на нарощування експорту з України до Канади та інвестицій з Канади до України.

Проект CUTIS  пропонує добірку подій, на яких ви зможете дізнатися більше про вихід на нові ринки та експорт до Канади, а також цікаву інформацію, що допоможе вам бути успішними на цьому ринку.

 5 лютого у приміщенні Департаменту агропромислового розвитку, екології на природних ресурсів облдержадміністрації пройшов навчальний тренінг «Управління фінансами сільськогосподарських підприємств»

Під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника 1 лютого відбулося перше засідання Конкурсної ради 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

Сьогодні в HUB «Місто змістів» відбувся круглий стіл фахівців з місцевого економічного розвитку Вінницької області «Підвищення конкурентоспроможності регіону».

Агенція регіонального розвитку Вінницької області запрошує 19 лютого о 9:00 годині на  Ранкову каву у колі підприємців.

Поговоримо про проблеми взаємин роботодавців і найманих працівників:

  • виклики сучасного ринку праці,
  • чому кандидати не залишаються працювати,
  • чому робітники не хочуть робити те, що потрібно,
  • де і як шукати своїх людей,
  • як створити ефективну команду та ін.

На минулому тижні, у молодіжному центрі «Квадрат» відбувся майстер-клас «Маркетинг в умовах нульового або обмеженого бюджету» за участі 30 підприємців міста Вінниці. Організаторами заходу  виступили Школа малого і середнього підприємництва спільно з Агенцією регіонального розвитку Вінницької області.