Як Ви знаєте, у 2018 році КМУ знято мораторій на перевірки суб’єктів малого та середнього бізнесу для 20 органів державного нагляду (контролю).

Найбільш суттєві фінансові наслідки для підприємців мають інспекції Держпраці, так як із збільшенням мінімальної зарплати з 1 січня 2018 року автоматично збільшились і розміри штрафів. 

Нажаль, на сьогодні маємо випадок, коли Управлінням Держпраці у Вінницькій області  на підприємця було накладено штрафні санкції за ст. 265 КЗпП України. (Відповідальність за порушення законодавства про працю). За інформацією Управління Держпраці у Вінницькій області фізична особа – підприємець із м.Шаргород стала першою в області, хто в установлений законодавством термін сплатила до бюджету 223 тис. 380 грн. штрафу. http://vn.dsp.gov.ua/novini-upravlinnya/pidpriiemets-usvidomila-skoiene/

Враховуючи ситуацію, що склалася, а також з метою мінімізації негативних наслідків для підприємців Агенція планує провести зустріч-консультацію щодо взаємодії бізнесу і контролюючих органів за участі  бізнес-омбудсмена Вінницької області Ігоря Швеця.

 

У разі Вашої зацікавленості та участі у заході просимо повідомити Агенцію електронним листом (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)  або  за телефоном.  +38 0432 57-57-23, 57-57-24.