Маєте намір розвивати свій бізнес або тільки плануєте запровадити власну справу? Шукаєте партнерів за кордоном або хочете дізнатися більше про можливості міжнародної співпраці? Проект FORBIZ | EU4Business в рамках Європейського тижня підприємництва 2018 запрошує Вас на серію заходів, присвячених Європейським програмам підтримки бізнесу в Україні:

Львів – 13 листопада; Вінниця – 15 листопада; Одеса – 20 листопада; Харків – 4 грудня; Краматорськ – 6 грудня; Запоріжжя – 11 грудня; Київ – 13 грудня.

 

Долучайтесь та дізнайтесь як програма HORIZON 2020 може допомогти перетворити вашу інноваційну ідею на успішний бізнес, а також ознайомтесь з міжнародними проектами підтримки та розвитку бізнесу від COSME. Провідні фахівці та експерти МСБ під час виступів нададуть свої практичні рекомендації і поради, а також поділяться своїм досвідом у створенні успішних бізнес-моделей. Відвідайте практичні семінари з пошуку міжнародних партнерів з більше ніж 60 країн світу через найбільшу Європейську мережу – EEN та експортуйте вашу продукцію за кордон вже у наступному році!

Більш детальна інформація доступна за посиланням https://drive.google.com/file/d/1hfpXvNPBM-oOCoD54npQ4FYu4rSyV84a/view?usp=sharing 

Участь у заходах є безкоштовною за результатами попередньої реєстрації.

Реєстрація за посиланням: https://tinyurl.com/y9u2jut4

За більш детальною інформацією звертайтесь за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та слідкуйте за  новинами в соціальних медіа https://www.facebook.com/forbizproject/