На минулому тижні, у місті Бершадь, відбувся останній навчальний семінар із серії кущових семінарів з написання та реалізації грантових проектів за участі  більше 60 представників органів місцевого самоврядування та органів влади Бершадського, Крижопільського, Піщанського, Теплицького, Тростянецького та Чечельницького районів.

 

Метою заходу було інформування учасників про методи залучення ресурсів на вирішення проблем громад, порядок підготовки та ключові помилки при підготовці проектів, особливості реалізації спільних проектів та важливі моменти при укладенні договорів про співробітництво громад.

Зокрема, Наталя Гижко, директорка Агенції регіонального розвитку Вінницької області, розповіла учасникам семінару про основи роботи з проектною заявкою, а також звернула увагу на важливість стратегічного планування в громадах та перспективи залучення інвестицій.  Окрема презентація Наталії була  зосереджена на можливостях, які надає співробітництво громад, переставляючи кращі практики співробітництва громад на різних рівнях: району, міста, селища, села.

Захід відбувся за підтримки консорціуму організацій: Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, Агенції регіонального розвитку Вінницької області,  Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області центру розвитку місцевого самоврядування (проект U-Lead).