10 грудня поточного року  відбулось засідання Наглядової Ради Агенції регіонального розвитку Вінницької області.  На засіданні були присутні  заступник голови облдержадміністрації, голова Наглядової Ради Олександр Крученюк  та члени Наглядової Ради – голова обласної Ради Анатолій Олійник, керівник секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк,  ректор Вінницького національного технічного університету Володимир Грабко та ректор Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова Василь Мороз,  а також Наталія Гижко директорка Агенції та Ірина Ваколюк бухгалтерка Агенції.

 

Щонайменше двічі на рік  Агенція запрошує членів Наглядової Ради, щоб розповісти про досягнення та спільно обговорити плани на наступне півріччя.

На порядок денний  чергового засідання було винесено 5 питань.

Зокрема, Наталія Гижко директорка Агенції представила  звіт про напрацювання та досягнення у 2018 році та презентувала план роботи Агенції на 2019 рік

Також, Наталія Гижко доповіла членам Наглядової ради, що Агенція у партнерстві із Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування  та іншими партнерами підготувала   міжнародний проект «Join Organization to Unite Networks of Entepreneurial Youth» («Спільні зусилля з об’єднання мереж підприємницької молоді із сільської місцевості») та отримали позитивну відповідь про перемогу у грантовій програмі Еразмус +. Реалізація проекту відбуватиметься протягом 2018-2020 років у партнерстві з громадськими організаціями, органами місцевого самоврядування та виконавчої влади з  Республіки Польща, Італії, Азербайджану, Франції та Грузії. Загальний бюджет проекту становить 165 тис. Євро, з яких 20%  мають забезпечити партнери проекту (як співфінансування). Проект направлений на підтримку  підприємницьких ініціатив сільської молоді з України, а саме з Вінницької області, Грузії та Азейбарджану.

  Результатами зустрічі стало схвалення  членами Наглядової Ради  звіту за 2018 рік та планів Агенції  на 2019 рік, а також було  погоджено  усі організаційні моменти пов’язані із участю  Агенції у міжнародному проекті «Спільні зусилля з об’єднання мереж підприємницької молоді із сільської місцевості».

Довідково.

У 2016 році була створена Агенція регіонального розвитку Вінницької області. Засновниками Агенції є:

- Вінницька обласна Рада;

- Вінницька обласна державна адміністрація;

- Асоціація органів місцевого самоврядування;

- Вінницький національний технічний університет;

- Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова.