Агенція регіонального розвитку Вінницької області в партнерстві з Державною регуляторною службою України  провела ще один  семінар «Мораторій на перевірки бізнесу закінчено – що далі?».

Цей захід як і попередній був проведений у форматі консультації. Представники бізнесу спочатку слухали коротку теорію від кожного експерта, а потім мали можливість запитати про незрозумілі чи дискусійні моменти.

 

Семінар зібрав 20 учасників та 6 спікерів в HUB «Місто змістів» 18 липня , щоб детально розібратись у  нових стандартах перевірок  органів державного нагляду (контролю).

Особливо активно учасники задавали питання до експерта з Управління Дерджпраці у Вінницькій області, підчас цієї частини заходу навіть виникла маленька дискусія. І хоча захід був достатньо тривалим, але після нього серед учасників продовжилось спілкування в колуарах.

Мораторій на перевірки закінчився і у підприємців можуть з’являтися питання, як саме потрібно діяти. Тому важливо знати, що в цей період представники  органів контролю працюють також  за напрямом консультування, щодо нових змін в законодавстві.  І до них можна звертатись, якщо виникають питання, щоб у співпраці бізнесу і контролюючих органів не виникало проблемних точок в подальшому.

Також спікери акцентували на тому, наскільки важливо розуміти межі своїх прав та обов’язків і знати, за яким алгоритмом мають відбуватись перевірки.

Задля максимального заглиблення в питання Агенція залучила 6 фахівців з різних служб. Спікерами виступили: Олеся Данілова, завідувач Сектору ДРС у Вінницькій області; Тетяна Андреяшкіна, начальник управління аудиту Головного Державного фіскальної служби у Вінницькій області; Сергій Гаєв, начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області; Олег Депершко, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям; Володимир Павлущик, начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області; Володимир Хитрук, начальник управління державного нагляду за дотримання санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.