Агенція регіонального розвитку Вінницької області взяла участь у тренінгу «Почни свій бізнес в ProZorro» від Центру Компетенцій державної установи «Професійні закупівлі» при Мінекономрозвитку. Це ще один крок Агенції в напрямку організаційного розвитку та підвищення компетенції працівників.

 Тренінг складається з 4 блоків, 2 теоретичних і 2 практичних. В теоретичних розглядаються принципи функціонування системи і мета її створення, а також види закупывель і труднощів які можуть виникнути підчас продажів на ProZorro. Практична частина присвячена активізації віртуального кабінету та конкретним кейсам у роботі з ресурсом.

ProZorro –  це величезний ринок збуту розміром в 1 трильйон гривень на рік. З появою електронної системи закупівель велика кількість підприємців спробували свої сили на цьому ринку, намагаючись виграти тендери що оголошують державні замовники. Деякі компанії швидко досягли успіху на цьому ринку, але є й такі, що зіткнулись з труднощами, адже робота в системі ProZorro потребує особливого підходу і навичок.

Організатори зазначають, що тренінг буде корисним для підприємств, які лише починають працювати з ProZorro, підприємцям, які хочуть покращити свої результати участі в торгах, для власників бізнесу, які планують збільшити ринок збуту, а також для експертів з цієї тематики, щоб розширити свої знання та навички в цій галузі.