На Базі Агенції регіонального розвитку Вінницької області минулого тижня відбулась третя робоча зустріч зі розробки інфораційної кампанії підвищення екологічної свідомості населення Вінниччини.

 На минулих сесіях учасники обумовили необхідність певних статистичних, даних щодо ситуації з відходами в регіоні, тому Агенція регіонального розвитку Вінницької області провела тематичне анкетування серед громад.

Підчас зустрічі в колі експертів з КУП «ЕкоВін», КП«Інститут розвитку міст», ТОВ «АВР Фенікс Медіа», ТОВ «Еко-драйв», «Подільська громада» розглянули і обговорили результати дослідження, стосовно ситуації з вивозом і сортуванням сміття. Ці дані дали змогу розібратись з позитивними та проблемними моментами в  області.

Ірина Ткачук, представниця «АВР Фенікс Медіа», зауважила: «Щоб підвищити рівень свідомості населення в цій галузі, інформаційна частина має випереджати інструментальну». Тому спираючись на аналіз цього анкетування, члени команди сформували основні цільові аудиторії для майбутньої інформаційної кампанії і почали працювати над шляхами комунікації та способами інформування.

Модератором зустрічі виступила Наталія Гижко, директорка Агенції регіонального розвитку Вінницької області. Агенція є  регіональним координатором в процесі імплементації цієї  інформаційної кампанії за підтримки Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.