У МЦ «Квадрат» відбулись розширені засідання робочих груп за напрямами роботи «Область високої якості життя» та «Безпечний простір – прогресивний регіон» для обговорення в широкому колі  із залученням експертів, громадських організацій, представників бізнесу результатів SWOT- аналізу.

В робочих групах за участю представників органів державної влади та місцевого самоврядування, бізнесу, інститутів громадянського суспільства Вінниччини, експертів, засобів масової інформації обговорили сильні та слабкі сторони, можливості розвитку області за напрямами роботи тематичних груп,  а також проблемні питання.

Модераторами заходу виступили - директорка Агенції Наталя Гижко та консультант зі стратегічного планування та програмування Олена Козлюк.

Неабияку зацікавленість учасники проявили під час  обговорення актуальних питань розвитку  системи закладів освіти регіону, доступності та розвитку системи інклюзивної освіти в контексті реформи децентралізації,  ремонту та обладнання автомобільних шляхів у межах області, надання соціальних послуг та поліпшення соціальних стандартів, розвитку громадянського суспільства, підвищення рівня громадської безпеки, забезпечення якості питної води, охорони довкілля та багато інших.

Пропозиції та зауваження до проекту Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року будуть опрацьовані та рекомендовані для включення до проекту.