2 вересня 2016 року у м.Вінниця проходив 4-й Міжнародний інвестиційний форум «Вінниччина – бізнес в центрі України». Участь у Форумі взяли: голова облдержадміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Анатолій Олійник, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, депутати обласної Ради, представники бізнесового середовища регіону, іноземні делегації із Казахстану, Румунії, Молдови, Швеції, Польщі, Грузії та Норвегії.

Для присутніх було презентовано відеоролик щодо інвестиційного потенціалу Вінниччини та 6 найбільш успішних інвестиційних проектів, які реалізуються  на її території. Після пленарного засідання учасники Форуму продовжили роботу у форматі дискусійних панелей за такими напрямами: залучення інвестицій та розвиток промислового сектору Вінницької області; енергоефективність та альтернативні види енергії; залучення інвестицій та розвиток агарного сектору Вінницької області; розвиток туристичної галузі Вінниччини.

В.о. директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області Валерій Нікітюк виступив модератором дискусійної панелі: «Залучення інвестицій та розвиток промислового сектору Вінницької області», на якій було презентовано найуспішніші приклади роботи підприємств із українським та іноземним капіталом. Серед них: компанія «Nemiroff», ПАТ «ПлазмаТек», «АКВ Українське каолінове товариство», Меблева фабрика LisMaster, Науково-виробниче підприємство "Пірена".

Відкриваючи роботу дискусійної панелі В.о. директора Агенції регіонального розвитку Валерій Нікітюк зазначив: «Сучасні тенденції розвитку країни ставлять перед нами нові цілі та завдання, які пов’язані з економічною та соціальною стабільністю. Забезпечення розвитку усіх без винятку регіонів це ті цеглини, що складають фундамент міцної економіки, заможного суспільства в розвиненій державі. На сьогодні усі наші зусилля спрямовані на створення необхідних умов для забезпечення підтримки перетворень, що дозволять продукції виробників Вінниччини відповідати високим стандартам та бути конкурентоздатними на світових ринках».

Під час презентацій провідних підприємств, які працюють на території Вінницької області, жваву дискусію у присутніх викликало питання чи доцільно під час такого складного економічного становища в країні інвестувати кошти в інновації та наукові розробки підприємства, на що керівництво усіх без винятку організацій, які приймали участь у дискусії звернуло увагу, що успішне підприємство – це, перш за все, велика робота по інвестуванню в засоби виробництва, технології та людський капітал.