13 грудня 2016 р. на запрошення керівника Агенції Вінниччину відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Фінляндської Республіки в Україні пан Юха Віртанен.

В обласній державній адміністрації відбулась зустріч керівництва області та міста із паном Віртаненом та керівниками виробничих фірм з фінським капіталом, які співпрацюють з українським бізнесом.

Звертаючись до високих гостей, голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій відзначив, що Вінниччина сьогодні є об’єктом підвищеної уваги, відтак ознайомив дипломатів з економічним потенціалом області.

Враховуючи деяке послаблення за останні роки економічних зв’язків України та Фінляндської Республіки, зменшення об’ємів експорту-імпорту, голова облдержадміністрації висловив переконання, що в питанні подальшого розвитку співробітництва працювати, безумовно, є над чим.

Таку ж позицію озвучив у своєму виступі Надзвичайний і Повноважний Посол Фінляндської Республіки в Україні пан Юха Віртанен.

«Ми бачимо багато можливостей для вивчення потенціалу нашого співробітництва. Фінляндія – дуже креативна країна: ми удосконалюємо IT-технології, енергоефективні та освітні проекти. До речі, у галузі освіти наші країни вже співпрацюють на рівні профільних міністерств»,- зазначив пан Посол.

Наприкінці зустрічі керівники фірм, що входять до фінської бізнес-групи, коротко презентували бізнес-можливості своїх компаній та обмінялись контактною інформацією із керівництвом Вінницької області.