3 травня Агенцію відвідав радник Міністра економічного розвитку Республіки Польща Кшиштоф Сівек, аби ознайомитись з діяльністю Агенції регіонального розвитку та її планами на майбутнє. Даний візит відбувся в рамках проекту «Зростання інвестиційної привабливості України і конкурентоспроможності регіонів», який співфінансується в рамках польської програми розвитку і співробітництва Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Кшиштоф Сівек зустрівся з головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм та головою обласної Ради Анатолієм Олійником. Під час зустрічі він зазначив: «В рамках даного проекту відбувається активна співпраця із Радою донорів. Рада донорів бачить зацікавленість у нашій роботі. Якщо ми зможемо показати, що існують такі активні інституції, як Агенція регіонального розвитку Вінницької області, то ми зможемо залучити донорів для розширення роботи, в тому числі для підтримки неурядових організацій, таких як Агенція. Агенція регіонального розвитку, в свою чергу, має бути організацією, яка допомагає розвиватися бізнесу в області».

Під час зустрічі, також було розглянуто можливості створення на базі Агенції «Центру підтримки підприємництва», який сприятиме розвитку бізнесу на Вінниччині. Крім того, обговорювались питання розвитку Агенції та створення у Вінницькій області «Фонду підтримки підприємців» спільно із польськими партнерами.