10 травня 2017 року Агенцією підписано договір про супровід інвестиційної діяльності з інвестором із Саудівської Аравії. Підписання даної угоди стало можливим завдяки ефективній співпраці із даним інвестором, яка розпочалась ще у вересні 2016 року. Позитивному рішенню інвестора щодо розміщення виробничих потужностей на Вінниччині  передувала тривала робота Агенції, а також сприятливий інвестиційний клімат в області.

Підписання договору про взаємодію, співробітництво та супровід інвестиційної діяльності між Агенцією регіонального розвитку Вінницької області та ТОВ «Поларіснет» відбулось в обласній державній адміністрації в присутності принца Саудівської Аравії Абдулла Бін Ялаві Аль Сауда, голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія та голови обласної Ради Анатолія Олійника.

Завдяки реалізації цього інвестиційного проекту на території Піщанського та Чечельницького районів Вінницької області будуть побудовані сонячні електростанції потужністю 30 МВт та створено близько 50 робочих місць. Компанія саудівського принца інвестує в будівництво сонячних електростанцій 30 млн. євро.

Варто зазначити, що це вже третій договір про супровід інвестиційної діяльності, який підписано та реалізується Агенцією з початку цього року.