FOODEX JAPAN є найбільшою в Азії виставкою продуктів харчування і напоїв з Японії та зі всього світу. В 2017 році виставку відвідали близько 82 000 професійних байєрів з підприємств громадського харчування, торгових та дистриб’юторських компаній. Наступного року FOODEX 2018 відбудеться з 6 до 9 березня в м. Тіба, Японія.

Під час семінару представники JETRO Warsaw (Japan External Trade Organization) детально розкажуть про умови участі в JETRO ZONE на FOODEX 2018, поділяться порадами щодо заповнення аплікаційної форми на отримання привілейованих умов участі. Також своїм досвідом поділиться компанія «Верес», яка була учасником цьогорічної виставки в JETRO ZONE.

В рамках виставки також заплановано проведення Української торгової місії до Японії, організацією якої займатиметься Офіс з просування експорту.

Дізнайтеся більше про участь в FOODEX JAPAN 2018 на пільгових умовах за фінансової підтримки JETRO : https://www.jetro.go.jp/en/events/foodex2018.html

Участь в семінарі – безкоштовна за умови реєстрації.

Коли: 17 липня о 16:00
Місце: буде повідомлене додатково зареєстрованим учасникам
Робоча мова заходу: англійська.
Реєстрація: https://goo.gl/forms/fYw23D5EAr3S0dDB2

У разі будь-яких запитань, звертайтесь: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.