У рамках виконання Угоди з ЄС про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розподілить 600,75 млн грн на реалізацію конкурсних проектів регіонального розвитку.

3 серпня представники Агенції взяли участь у селекторній нараді Мінрегіону з питань конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.

Під час наради представники Мінрегіону та залучені експерти розповіли про основні засади конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, переліку документів, необхідних для подачі заявки на фінансування, а також порядку проведення конкурсного відбору.

В рамках наради представники Облдержадміністрацій зі всіх областей мали змогу задати питання щодо конкурсу. Зокрема, директор Агенції Наталія Гижко задала ряд питань які стосуються безпосередньої реалізації проектів.