8 вересня 2017 року в м.Вінниця відбувся V Міжнародний інвестиційний форум «Вінниччина – бізнес в центрі України».  В заході взяли участь більше 300 осіб, серед яких представники іноземних дипломатичних представництв та підприємств. 

В ході форуму учасники не тільки ознайомилися з інвестиційним потенціалом Вінницької області і м. Вінниці, але й мали можливість перейняти досвід інвестиційної політики та туризму польських колег, які завітали на форум зі Сьвєнтокшиського воєводства.

Під час заходу пройшли 3 паралельні платформи ділового спілкування, в яких взяли участь представники Агенції, а саме: «Сьвентокшиське воєводство (Республіка Польща) та Вінниччина (Україна)», «Формування туристичного іміджу Вінниччини як чинника конкурентоспроможності регіону» та «VINКреатив: перспективи економічного розвитку».

Форум створив платформу для спілкування та розробки спільних ідей. Так, представники Агенції мали змогу обговорити напрямки співпраці та майбутніх проектів з делегатами дипломатичних установ та організацій.

По завершенню панельних дискусій відбулись B2B зустрічі з підприємцями.