21 вересня 2017 року відбулось засідання другого етапу конкурсної комісії з відбору інвестиційних проектів для часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію інвестиційних проектів. Даний конкурс проводиться в рамках реалізації Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017 рік. Агенція здійснює організаційне забезпечення конкурсного відбору, Головним розпорядником коштів є Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку. 

Агенція регіонального розвитку Вінницької області здійснювала організаційне забезпечення конкурсного відбору проектів, прийом документів, консультування бажаючих взяти участь у конкурсі, готувала документи на розгляд конкурсної комісії.

Для участі у другому етапі конкурсу були подані бізнес-плани наступного спрямування:

-впровадження імпортозамінюючого виробництва при виробництві поверхнево активних речовин, протипожежних засобів та засобів індивідуального захисту людей – пожежні каски, термозахисні костюми для захисту людини від 1200 градусів, піноутворювачі для пожежогасіння на аеродромах;

-придбання техніки для надання послуг з будівництва мереж водопостачання;

-придбання обладнання для будівництва відкритого басейну та надання оздоровчо- спортивних послуг;

-підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва за рахунок використання сучасної техніки.

На засідання конкурсної комісії були запрошені представники малого і середнього підприємництва, які презентували проекти та надали  відповідь на запитання членів комісії.

Під засідання конкурсної комісії директор Агенції Наталія Гижко презентувала інвестиційні проекти учасників, а також звернула увагу конкурсної комісії, що: «Запропоновані на розгляд конкурсної комісії інвестиційні проекти передбачають створення додатково біля 40 робочих місць.»

Відповідно до Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами МСП для реалізації інвестиційних проектів комісія визначала відповідність проектів наступним критеріям: відповідність проекту пріоритетам, строку його окупності, обсягу прибутку та рентабельності виробництва, кількості додаткових робочих місць, які створено або планується створити та інші. Кожен проект після розгляду було оцінено за бальною системою кожним членом комісії.

За результатами засідання конкурсної комісії відшкодування відсоткових ставок за кредитами на реалізацію інвестиційних проектів отримають 4 суб’єкти підприємницької діяльності: ТОВ НВП «Пірена», СМП-ТОВ «Хмільницький райсількомунгосп», ФОП Лєхачов А.О., ФГ «Борівське» на загальну суму понад 300,0 тис.грн. Реалізація проектів, яким надано підтримку, забезпечує створення в області 36 нових робочих місць.

Відповідно до Порядку компенсація для підприємців надається для підтримки реалізації інвестиційних проектів в розмірі 100% облікової ставки Національного банку України, яка діяла на 1 січня поточного бюджетного року, але не більше 100,0 тисяч гривень одному суб'єкту підприємництва протягом одного бюджетного року.

Одночасно звертаємо увагу підприємців, про можливість прийняття участі у наступному етапі конкурсного відбору інвестиційних проектів для  часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього. Підприємці можуть подавати відповідні документи до 15 листопада 2017 року.

Прийом документів здійснює Агенція регіонального розвитку Вінницької області у робочі дні з 9.00 до 18.00 години за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, кімната 125. Довідки за тел. 0432 50-85-80, 57-57-28.