3 жовтня директор Агенції Наталія Гижко взяла участь у зустрічі з італійською делегацією, яку представляли Президент АТ «Контаріна» Франко Заната, менеджер з міжнародного співробітництва АТ  «Контаріна» Марко Маттіелло, експерт з управління біовідходами, представник Аграрної школи дель Парко ді Монца Альберто Конфалоньєрі, спеціаліст з міжнародних проектів ТОВ «Формацйон» Кіара Палачетті, керівник проектів ЄС ТОВ «Формацйон» Сильвія Льюті.

1,5 роки тому Вінниччина єдина серед областей України отримала грант на реалізацію спільного проекту з італійського стороною у галузі управління відходами. В рамках реалізації проекту представники районів Вінницької області здобували новий досвід поводження з твердими побутовими відходами. Вперше проект реалізувався на рівні комунальних підприємств: АТ  «Контаріна» і КУП «ЕкоВін», в яких майже однакові форми управління та організація роботи. Наразі Вінниччина – на початку шляху з вирішення проблем поводження з твердими побутовими відходами.

В ході зустрічі сторони обговорили можливості подальшої співпраці у впровадженні італійського досвіду технологій з переробки та поводження з твердими побутовими відходами.