З 25 по 27 жовтня працівники Агенції брали участь в навчальному тренінгу "Управління проектним циклом", який проходив в м. Чернівці.  Завдання семінару - познайомити слухачів з методологією написання проектної пропозиції, ознайомлення з основними складовими проектної заявки та заходами необхідними для успішної реалізації проекту.

В ході навчання директор Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко та проектний менеджер Юлія Кулакова мали змогу почути теоретичні засади планування проектного циклу та опрацювати набуті знання в ході виконання практичних вправ. Зокрема, учасникам тренінгу розповідали що являє собою планування та проектний цикл, які бувають типи проектів. Крім того, експерти ознайомили присутніх із особливостями здійснення аналізу зацікавлених сторін (стейкхолдерів), побудовою дерева проблем та дерева цілей. Учасники навчилися правилам формування логіко-структурної матриці та бюджету проекту,  розглянули принципи впровадження проектів, моніторингу та звітування за проектами.

«Даний тренінг дав можливість представникам з органів влади,  громадських організацій підвищити рівень знань та навичок з підготовки проектів до європейських  фондів, обмінятись ідеями та досвідом між учасниками», - зазначила Наталія Гижко.

Тренінг проводився експертами програми "U-LEAD з Європою" В’ячеславом Топоровим та Наталією Лукашенко для представників Вінницької,  Хмельницької, Миколаївської, Тернопільської та Чернівецької областей.