8 листопада директор Агенції Наталія Гижко взяла участь у тренінгу «Міжмуніципальне співробітництво. Практичні аспекти. Підготовка проектів та договорів».

Під час тренінгу директор Агенції ознайомилась із загальною інформацією про концепцію міжмуніципального співробітництва (МMC), законодавчою базою МMC в Україні та здійснила огляд існуючих проектів МMC в Україні та за її межами.

Експерт з питань міжмуніципального співробітництва Надія Костіна поділилась досвідом Полтавщини з розробки та впровадження ММС, ознайомила учасників з основними етапами підготовки та запуску проекту ММС та партисипативним підходом у реалізації проектів ММС.

В рамках тренінгу учасники мали можливість долучитись до моделювання проектів міжмуніципального співробітництва для Вінницької області та презентувати їх.

Захід проводився в рамках програми «U-LEAD з Європою» спільно з Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області.