2 грудня директор Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко провела зустріч на тему  «Написання грантових проектів з метою залучення інвестицій для розвитку місцевих громад, парафій та монастирів». Зустріч відбулася в рамках міжнародної виставки "Православна Україна", яка проходила з 28 листопада до 3 грудня в Експоцентрі Вінницькій торгово-промисловій палаті.

Під час зустрічі Наталія Гижко ознайомила учасників із особливостями та специфікою написання грантових проектів для розвитку місцевих громад, парафій та монастирів. Також, вона висвітлила проблематику написання основних складових проекту та розповіла про основні характеристики успішного грантового проекту.

Крім того, пані Наталія поділилась посиланнями на корисні веб-ресурси, які здійснюють моніторинг актуальних грантових пропозицій та підтримують грантову діяльність громад та фізичних осіб.

Після завершення заходу, організатори міжнародної виставки щиро подякували пані Наталії за співпрацю, цікаву систематизовану подачу інформації та вичерпні відповіді на запитання учасників.