5 грудня представники директор Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко та заступник директора Інна Загнітко взяли участь у презентації нової грантової програми проекту ПРОМІС.

Проект ПРОМІС продовжує співпрацю із Вінницею і пропонує нову форму взаємодії – фінансову підтримку проектів через Фонд сприяння розвитку малих та середніх підприємств (Фонд МСП). Відтепер вінницькі неприбуткові організації мають можливість отримати грант на проекти, які сприятимуть формуванню сприятливого середовища для розвитку підприємництва та місцевого економічного потенціалу.

Фонд МСП передбачає фінансування проектів на підтримку Програми посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва м. Вінниці на 2017-2020 роки​ , розробленої за експертної підтримки та супроводу Проекту ПРОМІС для Вінниця.

В цьому документі  передбачений План заходів, що включає перелік конкретних проектів для покращення бізнес-клімату, розвитку бізнес-інфраструктури та послуг, доступу до фінансових ресурсів, посилення співпраці органів місцевого самоврядування, представників бізнесу, бізнес-об’єднань щодо спільного вироблення та реалізації політики розвитку підприємництва, а також покращення навичок та вмінь власників та персоналу МСП.

Головний експерт з  розвитку бізнесу Проекту Валерій Кокоть розповів, що «Фонд МСП допомагатиме реалізовувати ідеї, які спрямовані на створення відповідної інфраструктури в місті, підвищення кваліфікації та навичок підприємців, а також сприятимуть реалізації програм органів місцевого самоврядування з підтримки підприємництва».

Також Валерій Кокоть повідомив, що загальна сума грантової підтримки для організацій Вінниці становитиме 1,6 млн грн. На один проект може виділятись 20-40 тисяч канадських доларів.

Подавати проекти мають неприбуткові підприємства, установи та організації; неприбуткові заклади освіти, науки та культури міста-партнера Проекту ПРОМІС, серед яких місто Вінниця.