12 грудня заступник директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області Інна Загнітко взяла участь у конференції «Підвищення ресурсоефективності у Вінницькому регіоні: досвід ЮНІДО», яка проходила в м. Хмільник Вінницької області. Організаторами конференції виступили Центр ресурсоефективного та чистого виробництва в партнерстві з Вінницькою облдержадміністрацією та Хмільницькою міською радою.

Центр ресурсоефективного та чистого виробництва (Центр РЕЧВ) створено у 2013 році в рамках програми ООН з промислового розвитку з ресурсоефективного та більш чистого виробництва. Проект фінансується Швейцарською Конфедерацією та Республікою Австрія. Метою створення центру є підвищення ефективності використання ресурсів, конкурентоспроможності промисловості України та зменшення її впливу на оточуюче середовище. Діяльність в рамках проекту спрямована на впровадження методики ЮНІДО з РЕЧВ для забезпечення національної промисловості необхідними інструментами сталого розвитку, що дозволяє вітчизняним підприємствам забезпечити відповідність виробничих процесів вимогам національних і міжнародних стандартів якості та екології.

Під час конференції учасникам розповіли про стан реалізації заходів з енергозбереження та енергоефективності у Вінницькій області, ознайомили із кращими практиками впровадження заходів з енергозбереження та ресурсоефективності на підприємствах Вінницької області: заводах «Маяк», «Хмільник сільмаш», «Дашівський РЕМЗ», КП «Хмільникводоканал».

Під час свого виступу Інна Загнітко розповіла про роботу  Агенції регіонального розвитку Вінницької області, зокрема звернула увагу, що: «Основні напрямки роботи Агенції: регіональний розвиток, залучення інвестицій, розвиток малого та середнього бізнесу, фандрейзинг та міжнародне співробітництво.  Кожний із цих напрямків роботи тісно пов'язаний із енергоефективністю та ресурсозбереженням. Для забезпечення відповідності законодавчим вимогам і підвищення ефективності діяльності все більше компаній впроваджують чисті технології, до яких відносяться технологічні рішення в області ресурсоефективності, відновлюваної енергетики та поводження з відходами. В 2017 році Агенцією підписано та реалізується три Угоди про взаємодію, співробітництво та супровід інвестиційної діяльності з іноземними інвесторами на загальну суму понад  45 млн. євро, два із трьох інвестиційних договорів направлені саме на розвиток відновлюваної енергетики, а саме будівництво електрогенеруючих станцій з використанням сонячної енергії».