14-15 грудня директор Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко та заступник директора Інна Загнітко взяли участь у семінарі «Практичні аспекти залучення прямих іноземних інвестицій та супроводу інвесторів» у м. Вінниця. Захід було організовано командою UkraineInvest за підтримки програми ULEAD з Європою для представників облдержадміністрацій, міських рад, агенцій регіонального розвитку та радників з питань регіонального розвитку Вінницької, Кіровоградської,Одеської, Хмельницької і Черкаської областей.

Саме цими регіонами опікуватиметься представництво UkraineInvest у Центральній Україні, штаб-квартира якого розташована у Вінниці.

Заступник директора UkraineInvest Уляна Хромяк розповіла про досвід UkraineInvest у роботі з інвесторами та інвестиційними об’єктами та можливості співпраці на регіональному рівні, а представники регіонів презентували інвестиційний потенціал своїх областей.

Під час семінару учасники дізналися про світові тенденції в сфері залучення прямих іноземних інвестицій та становище України в цьому контексті, про інституції залучення та механізми стимулювання інвестицій та про стандарти залучення та супроводу інвестора на регіональному й місцевому рівнях від радника з питань планування та координації регіонального розвитку Програми «U-LEAD з Європою» Василя Федюка.

Протягом дводенної навчальної програми учасники отримали не лише теоретичні знання, а й відпрацювали практичні навички взаємодії з потенційними інвесторами під час ділових ігор. Наприкінці семінару, учасникам вручили Сертифікати про успішне завершення навчального курсу.