В період з 18 по 22 грудня  на запрошення Берлінської Академії доброго урядування та підвищення компетентності в Європі Наталія Гижко, директор  Агенції  бере участь в  «Тренінгу для тренерів».  13 учасників з західного та південних регіонів України  переймають знання у німецьких тренерів принципам неперервної освіти в органах влади, самоврядування та розвитку умінь персоналу в процесі змін.

В рамках даного візиту, тренери Мартін Роде та Брігіт фон Брухгаузен поділились власним досвідом вибору концепції та побудови структури тренінгу, методами роботи з групами учасників та  командами. Важливим та складним виявився блок «Управління змінами», він включав вивчення моделі поведінки людини за принципами 4 кольорів, схеми розвитку емоційного стану людини, що перебуває під впливом змін та як вірно доносити зміни в команді.

Проект «Академія доброго урядування та підвищення компетентності в Європі  (AGREE)» реалізується Берлінською Академією доброго урядування та підвищення компетентності в Європі за підтримки Міністерства закордонних справ ФРН.  Проект представляє собою поєднання модулів дистанційного навчання та курсів, що передбачають особисту присутність у Німеччині, робить програму AGREE фаховою комбінацією передавання інформації, знань і досвіду та обміну ними, підвищення компетентності, індивідуальної роботи над проектами, практичних тренінгів.

Учасники програми, поділені на малі групи, у гнучкий і орієнтований на практику спосіб знайомляться з підходами та принципами доброго урядування, обговорюють їх із викладачами й між собою та шукають можливості поширення та застосування вивченого в українських реаліях.

«Академія доброго урядування та підвищення компетентності в Європі» — орієнтована на практичне застосування навчальна програма, присвячена належному урядуванню (good governance) і правильному адмініструванню.