13 березня 2018 року до Агенції регіонального розвитку Вінницької області завітали представники органів місцевого самоврядування зі всієї Чернівецької області. Зустріч відбулася з метою переймання досвіду з питань створення та розвитку Вінницької Агенції.

Під час зустрічі заступник директора Інна Загнітко розповіла про порядок створення Установи. Вона зазначила, що робота зі створення Агенції розпочалась в березні 2016 року, коли депутати Вінницької обласної ради схвалили рішення щодо створення установи. Протягом декілька місяців проводились організаційні роботи і вже 23 червня 2016 року організацію офіційно було зареєстровано.

Директор Агенції Наталія Гижко більш детально розповіла про діяльність та напрацювання Агенції, джерела фінансування. Окрему увагу вона зосередила на конкурсах, які адмініструвались Агенцією в 2017 році в рамках Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва та нещодавно проведених заходах для суб’єктів підприємництва. Також директорка поділилась досвідом із підготовки та впровадження проектів, пошуку партнерів, комунікації з владою та бізнесом.

На завершення представники 26 об’єднаних територіальних громад Чернівецької області подякували за цікаву презентацію та корисну інформацію отриману від представників Агенції регіонального розвитку Вінницької області.