Сьогодні розпочався ряд виїзних семінарів, які проходитимуть протягом квітня з метою популяризації державних програм підтримки аграрного сектору у 2018 році відповідно до Постанов Кабінету Міністрів України 130 від 01.03.2017 р.; 106 від 07.02.2018 р. та 107 від 07.02.2018 р. Дані програми держпідтримки передбачають підтримку представників фермерських господарств (власників ВРХ), юридичних осіб та ФОП –  сільськогосподарських виробників, які за попередній рік не менше 75% виручки отримали від продажу сільськогосподарської продукції власного виробництва, кооперативів.

Організаторами заходів виступають Агенція регіонального розвитку Вінницької області, Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації,  Вінницька філія ДП «Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин» та державні фінансові установи.

Перші семінари проведено в містах Липовець та Погребище Вінницької області. В заході взяли участь біля 100 представників агрокомпаній, фермерських господарств, приватних землевласники  та місцевих органів влади, які під час семінару дізнались про державну підтримку аграрного сектору, процес ідентифікації та реєстрації сільськогосподарських тварин та механізм компенсації вартості витрат, понесених суб’єктами господарювання через банківські установи.

Зокрема, директор Агенції Наталія Гижко розповіла про співпрацю з Агенцією регіонального розвитку Вінницької області в напрямку розвитку громад та підтримки малого та середнього підприємництва.

Учасники мали можливість задати питання з даної тематики та обговорити їх.