Імпортери з ОАЕ та Анголи шукають українських виробників сільськогосподарської продукції:

ОЛІЯ

Компанія lselek for Trade шукає партнерів серед українських постачальників соняшникової рафінованої олії на ринки арабських країн. Продукт повинен бути розфасований у пляшки об’ємом 1,8 літрів.  Обсяг поставки складає 10 МТ. Доставка здійснюватиметься до порту Джебель-Алі (ОАЕ) на умовах CIF. Для комунікації із імпортером достатньо знання російської мови.

БОРОШНО ТА КУРЯТИНА

Торгова компанія, що займається сухими та замороженими продуктами шукаєте українських виробників наступних груп товарів для експорту на ринок Анголи :

  • пшеничне борошно для виготовлення хліба в мішках по 25 кг та 50 кг
  • курятина заморожена ціла (від 1000 до 1300 г)
  • курячі ноги четвертини – невеликі розміри (фасування по 10 кг)
  • курячі крила – (фасування по 10 кг)

Основні порти поставки: Luanda, Cabinda, Lobito, Namibe 

Імпортер працює виключно з акредитивом 90 днів з банку Анголи, який підтверджується банком у Португалії. Тож до партнерства запрошуються  українські компанії, які зможуть працювати на вказаних умовах оплати. Кандидати повинні володіти англійською мовою на достатньому для ведення переговорів рівні.

НАСІННЯ СОНЯШНИКА

Імпортно-експортна компанія, що працює на ринку майже 4 роки шукає постачальників соняшникового насіння для використання в кондитерській промисловості. Серед вимог до партнерів  – належна якість продукції та володіння англійською мовою для ведення переговорів.

 

Якщо ви маєте що запропонувати іноземним партнерам, повідомляйте про зацікавленість у співпраці на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..  Дедлайн для подачі пропозицій  – 4 травня 2018 року.

Після зазначеного дедлайну за кожним запитом всю зібрану інформацію буде передано на розгляд іноземній компанії-замовнику,  яка самостійно  проведе відбір українських компаній для партнерства та вестиме подальшу комунікацію.

Джерело: https://epo.org.ua/