12 квітня в рамках широкої інформаційної кампанії представники Агенції регіонального розвитку Вінницької області, Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації,  Вінницької філії ДП «Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин» та державних фінансових установ провели інформаційні семінари в Теплицькому та Гайсинському районах.

Даний захід проводився за участі та сприяння народного депутата України, члена Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Миколи Кучера. Під час обговорення, законодавець дотичний до програм підтримки аграрного сектору, вислухав зауваження та пропозиції учасників семінару щодо спрощення процедури участі  в Урядових програмах. Було домовлено, що ці рекомендації Микола Кучер направить до Міністерства аграрної політики та продовольства України .

Під час семінарів слухачі отримали максимальну інформацію щодо напрямків та порядку отримання державної підтримки, а також, ознайомились  з досягненнями Вінниччини  в агропромисловому секторі економіки країни.

Про переваги Урядових програм для аграріїв вже дізнались в Липовецькому, Погребищенському, Козятинському, Калинівському, Літинському, Іллінецькому та Оратівському районах Вінницької області.