Днями директор Агенції взяла участь у круглому столі «Формування кластерів як перспективний напрям розвитку економічного потенціалу країни». Захід відбувся в рамках тижня економіки, який  щорічно проводить Кафедра економіки підприємств і корпорацій Вінницького навчально-наукового інституту економіки ТНЕУ. В роботі круглого столу взяли участь викладачі кафедри та студенти  2-4 курсів.

На запрошення Ціхановської Олени Михайлівни, завідувача кафедри ЕПіК Доцента, кандидата економічних наук в якості зовнішніх експертів  участь в заході взяли Наталія Гижко, директор Агенції РР та Андрій  Кавунець, асистент координатора проекту «Транскордонна мережа інноваційного сільського господарства»

З вітальним словом захід розпочала Мартусенко Ірина Валеріївна, заступник директора ВННІЕ ТНЕУ, доцент, кандидат географічних наук.

Під час круглого столу директор Агенції Наталія Гижко розповіла присутнім про передумови створення кластерів та презентувала приклади роботи неформальних кластерів у Вінницькому регіоні, а Андрій Кавунець презентував новий проект, в рамках якого планується створити інноваційний кластер.

Виступи зовнішніх експертів Наталії Гижко та Андрія Кавунця завершувались дискусіями та відповідями на запитання.

В свою чергу, студенти ВННІЕ ТНЕУ в своїх доповідях презентували досвід функціонування кластерних утворень у зарубіжних країнах: США, Франція, Німеччина, Італія.