Сьогодні, 13 квітня з метою популяризації державних програм аграрного сектору у 2018 році та ознайомлення з порядком отримання допомоги представникам фермерських господарств (власників ВРХ), юридичних осіб та ФОП – сільськогосподарських виробників, які за попередній рік не менше 75% виручки отримали від продажу сільськогосподарської продукції власного виробництва проведено інформаційну кампанію в районних центрах Бершадського та Тростянецького району.

В заході взяли участь директор Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко, директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук, народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Микола Кучер, керівник Вінницької філії ДП «Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин» Галина Салига та представники банків, що підписали з Мінагрополітики України Меморандум про загальні засади співробітництва.

 Наталія Гижко запропонувала  ряд заходів, які можна проводити для сприяння розвитку інвестиційної привабливості громад, створення робочих місць. Особливу увагу звернула на необхідності активної проектної діяльності. Написання проектів, стратегічних планів, програм, бізнес-проектів- все це дає можливості залучати додаткові кошти для розвитку громад.

Під час тренінгу учасникам надали роз’яснення щодо напрямків і порядку отримання державної підтримки, визначених у постановах КМУ №130 від 01.03.2017року та №106,107 від 07.02.2018 року та порядку ідентифікації та реєстрації сільськогосподарських тварин.  

По завершенню заходу учасники обмінялися думками щодо використання програм підтримки аграрного бізнесу.