Запрошуємо представників територіальних громад Вінницької області, які готові запроваджувати інноваційні методи управління територіями взяти участь у семінарі «Впровадження   інструментів е-демократії та онлайн-сервісів – стратегічна інвестиція в розвиток громади».

Дата проведення:

7 червня 2018 року (з 10.00 до 17.00 год.)

Мета:

запровадження онлайн інструментів: «Відкрите місто», «Громадський бюджет» та «Єдина система місцевих петицій», створених в рамках швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP).

Місце проведення:

м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, буд.7, каб 125.

Хто може взяти участь:

Команда із 3-5 представників територіальної громади, що готова запроваджувати онлайн інструменти (голова територіальної громади, заступник, керівник ЦНАПу, керівник комунального підприємства, що запроваджуватиме дані інструменти, особа, відповідальна в громаді за впровадження цього інструменту та ін.).

Під час семінару передбачається підписання Меморандуму про співпрацю між Фондом Східна Європа та територіальною громадою щодо використання даних онлайн інструментів на території громади.

Участь у семінарі безкоштовна. Організатори забезпечують харчування учасників заходу та компенсацію проїзду при наявності проїзних документів.

Для участі у семінарі необхідно зареєструватися за посиланням https://goo.gl/eTWXzg, або повідомити інформацію про учасників (ПІБ учасників, їх посади, контактний телефон та e-mail ) за тел. 0432 57-57-24, 57-57-28, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Реєстрація відкрита до 25 травня 2018 року.