1 червня 2018 року відбувся тренінг-інтенсив «Побудова системного бізнесу» для власників бізнесу та керівників компаній. Організаторами заходу,  в якому взяли участь близько 30 підприємців, виступили Агенція регіонального розвитку Вінницької області у партнерстві з Громадською школою бізнесу /BUSINESS COMMUNITY SCHOOL (м. Львів).

 

Тренінг дав можливість  учасникам познайомитися з поняттям «системний бізнес» та опанувати принципи його побудови, проаналізувати та виділити напрямки розвитку компаній, а також  опрацювати послідовність кроків, які необхідно зробити для виведення бізнесу на якісно новий рівень.

 Марія Тракало - бізнес-тренер та експерт з управління персоналом Громадської школи бізнесу, керівник навчальних програм Громадської школи бізнесу, експерт з моделювання партнерства, учасниця міжнародних освітніх програм Чехії та Німеччини презентувала учасникам інструменти збільшення прибутку матрицю формування структури бізнесу.

 Під час тренінгу учасники розглянули модель системного бізнесу, піраміду організаційного розвитку, зупинилися на питаннях маркетингу, позиціонування на ринку. Вивчали проблеми з якими стикаються підприємці у організаційній роботі, у роботі  з персоналом та шляхи їх вирішення.

 

На тренінгу учасники мали можливість задати важливі запитання експерту та поспілкуватись з однодумцями.