Семінар проходить в рамках проекту «Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та польсько-українського економічного співробітництва» Міністерства розвитку Республіки Польща в рамках програми Польської допомоги з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща в 2018 – 2020 роках.

 

 

Коли?            27 червня 2018 року (з 10.00 до 17.00 год.)

Де?                 м.Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, буд.7, каб 125.

Для кого?     Голови міських, селищних, ОТГ, сільських рад Вінницької області, представники  профільних структурних підрозділів міста Вінниці та вінницької ОДА, представники АРР.

Мета?            Ознайомлення учасників з стандартами обслуговування інвестора на прикладі пілотного проекту, що реалізовано у ґміні  Вармінсько-Мазурськоого воєводства, єдиного підходу до обслуговування інвестора.

Обговорення послідовного та скоординованого підходу обслуговування інвестора в масштабах області.

Як стати учасником? Для участі у семінарі необхідно зареєструватися за посиланням https://goo.gl/forms/uPzFaDHRbnSU7mLm1, або повідомити інформацію про учасників (ПІБ учасників, їх посади, контактний телефон та e-mail ) за тел. 0432 57-57-24, 57-57-28, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Реєстрація відкрита до 22 червня 2018 року.

Участь у семінарі безкоштовна. Організатори забезпечують харчування учасників заходу. Кількість учасників обмежена.

В разі виникнення запитань звертайтеся до Агенції регіонального розвитку Вінницької області за тел.: (0432) 57-57-28, 57-57-24 або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..