В рамках реалізації проекту «Консультування підприємств щодо енергоефективності» Мінекономрозвитку та GIZ запрошують підприємства взяти участь у процесі відбору для отримання технічної підтримки з визначення та реалізації енергоефективних пілотних проектів для забезпечення енергоефективності, зниження енергозатрат та підвищення конкурентоспроможності.  Загалом, для співпраці буде обрано близько 60 компаній.

 

Запрошення подати заявку адресується всім власникам та/або керівникам українських компаній

у наступних промислових секторах:

 - Хлібопекарська галузь

 - Молочна галузь

 - Машинобудування

 - Виробництво неметалевих будівельних матеріалів

 Кінцевий строк подання заявок: 22 червня 2018 р.

 Особливо вітаються заявки малих та середніх підприємств.

 Мінекономрозвитку та GIZ надаватимуть технічну підтримку українським компаніям у реалізації пілотних проектів, зокрема, шляхом визначення потенціалу ЕЕ, проведення енергетичних аудитів відповідно до міжнародних стандартів, а також надання технічної підтримки у розробці та впровадженні економічно доцільних (рентабельних) інвестиційних заходів з підвищення ЕЕ.

Пілотні проекти складатимуться з трьох етапів:

  1. Детальний енергоаудит: обрані компанії на першому етапі отримають звіт із переліком економічно та технічно доцільних енергозберігаючих рішень для конкретних підприємств.
  2. Розробка рентабельних проектів з енергоефективності: на основі результатів першого етапу обрані компанії отримають чіткий план впровадження енергозберігаючих та економічно доцільних заходів.
  3. Підтримка у впровадженні проектів: на цьому етапі експерти  GIZ надаватимуть компаніям інжинірінговий та консультативний супровід у  реалізації проектів, розроблених на попередньому етапі. Фінансування заходів компанії-учасники проводитимуть за власний рахунок, завдяки банківським позикам або з інших джерел.

 «Консультування підприємств щодо енергоефективності» - проект технічного співробітництва з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України (Мінекономрозвитку), що впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH починаючи з березня 2017 року на замовлення Федерального міністерства економічного розвитку та співробітництва Німеччини (BMZ). Проект сприяє досягненню стратегічної цілі Мінекономрозвитку – підвищення ефективності використання ресурсів у виробничих галузях української економіки. GIZ та Мінекономрозвитку спільно зобов‘язуються підвищувати рівень знань з питань енергоефективності (EE) та потенціалу енергозбереження у промисловості України.

Зацікавлені у співробітництві компанії, мають заповнити форму заявки та надіслати її  не пізніше 22 червня 2018 р. Детальна інформація та реєстраційна форма  - у додатках.

Запрошення GIZ

В разі виникнення запитань звертайтесь до Агенції регіонального розвитку Вінницької області за тел.: (0432) 50-85-80   (0432) 57-57-24 або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..