2 липня пройшло засідання Наглядової ради Агенції регіонального розвитку Вінницької області. У її роботі взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, який є головою Наглядової ради, члени ради – заступник голови облдержадміністрації Олександр Курченюк, керівник Секретаріату Асоціації Віктор Вікалюк, ректор Вінницького національного технічного університету Володимир Грабко, а також директор Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко.

Під час засідання в ході розгляду питання «Про переобрання голови Наглядової ради» була запропонована кандидатура Олександра Крученюка, яка підтримана більшістю голосів.

В рамках засідання  заслухали звіт за І півріччя 2018 року про результати діяльності Агенції регіонального розвитку Вінницької області, а також план діяльності Агенції на ІІ півріччя 2018 року, які презентувала директор установи  Наталія Гижко.

Протягом звітного періоду Агенцією було реалізовано семінари, тренінги та проекти різного спрямування. Зокрема, 27 червня 2018 року відбувся одноденний семінар «Стандарти обслуговування інвестора в громаді», за підтрики Міністерства розвитку Республіки Польща.  Упродовж березня-червня поточного року, за сприяння Агенції, 7 громад долучились до ініціативи «Мери за економічне зростання», результатом якої стало підписання семи меморандумів на рівні ОТГ.

Також Агенцією у партнерстві з проектом EGOV4UKRAINE,  проектом «Е-урядування задля підзвітності влади та участі громади» / Фонд Східна Європа, Академією електронного управління Естонії та Державного агентства з питань електронного урядування України, було  проведено відповідні заходи для представників органів місцевого самоврядування Вінниччини.

Крім цього, інституцією проведено ряд заходів, спрямованих на розвиток малого і середнього бізнесу,  популяризації державних програм підтримки аграрного бізнесу тощо.

Протягом першого півріччя поточного року до заходів, які відбулись з ініціативи Агенції, долучилися майже 2 тис. учасників, серед яких були присутні: представники малого і середнього бізнесу, представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій та фінансових установ.

Згідно з представленим планом у пріоритетах Установи розвиток малого та середнього підприємництва, регіональних розвиток, залучення інвестицій та організаційний розвиток. В рамках цих заходів планується провести тренінги та консультації з метою підвищення навичок ведення підприємницької діяльності, стандартів якості виробництва, товарів та послуг; розробити стратегію розвитку ОТГ; розробити та впровадити стандарт супроводу інвестора, провести аудит інвестиційної привабливості громад області; підвищити фінансову спроможність шляхом залучення міжнародної технічної допомоги та бюджетних коштів та розробити комунікаційну стратегію Агенції до 2020 року.

За підсумками  засідання Наглядової Ради Установи «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» було погоджено всі питання, включені до порядку денного.