Якісне управління людськими ресурсами на сьогоднішній день є чи не найголовнішим фактором успіху для будь-якого підприємства.
Плинність кадрів, їхній пошук, задіяність у роботі та управління мотивацією - є питаннями, на які управлінці найчастіше шукають відповіді.

Саме тому Business Community School разом із Агенцією регіонального розвитку Вінницької області пропонують долучитися до майстер-класу з управління системою мотивації.

Коли?  17 липня 2018 року, з 14:00 по 19:00.

Де?  м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, офіс 125.

Для кого?  для підприємців, у яких є від двох до двох тисяч працівників.

Багаторічним досвідом поділиться Руслан Бельтюков директор Business Community School, досвід у сфері управління понад 20 років, пройшов шлях від рекламного агента до директора рекламного холдингу (8 підприємств): розвинув Холдинг Українське Рекламне агентство «Галицькі контракти» та вивів у лідери ринку реклами.

Під час майстер-класу учасники матимуть нагоду на практичних прикладах побачити як ефективно управляти командою та переваги застосування коректних мотиваційних та оціночних інструментів. Ми акцентуємо увагу на типових помилках, які характерні у малому бізнесі та розглянемо практичні кейси учасників.

    РЕЄСТРАЦІЯ   

Участь у заході безкоштовна.

Більш детальна інформація за тел.: 096 272 68 68, Марія Тракало