До чергового переможця Конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи) в рамках Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017 рік навідалась директор Агенції Наталія Гижко. Підприємство виготовляє якісну поліграфічну продукцію різного типу та формату.

За кошти обласного бюджету в розмірі 40 тис. гривень було придбана електрична гільйотина. Дане сучасне обладнання дозволяє друкарні конкурувати з традиційними «великими» друкарнями в тиражах та якості повно-кольорової продукції, і при цьому виконувати замовлення значно оперативніше. Завдяки отриманим коштам колектив  друкарні збільшився на одну особу. Головний принцип підприємства: «Друк тут та зараз. Швидко та якісно».

Власниця бізнесу Юлія Кушнір зауважила: «Будь-який якісний друк можна легко зіпсувати неякісною постдрукарською роботою. Тому цей етап дуже важливий у друкарській справі. Отримати якісний різ сторінок книги або візитної картки можна або за рахунок професійної роботи досвідченого спеціаліста, або за рахунок автоматизації цього процесу. Для малого підприємства вигідніше придбати автоматизований різак, за яким працюватиме спеціаліст середньої кваліфікації, що значно зменшує витрати на виробництво книг».