Час літніх відпусток та сімейного дозвілля. Проте, ми вирішили, що не усі підприємці Гніванської громади виїхали на відпочинок. І були праві. 6 серпня в приміщення Гніванської об’єднаної територіальної громади відбулось перше засідання  робочої групи з розробки Плану місцевого економічного розвитку до 2020 року. Участь в заході взяли представники вади, великого та середнього бізнесу. Також, в якості партнера, для реалізації проекту залучено Агенцію регіонального розвитку. Директора Агенції Наталію Гижко включено до складу робочої групи.

Проінформувавши учасників про цілі та етапи розробки Плану, Наталія Гижко запропонувала обговорити  бізнес клімат громади: як відбувається співробітництво та взаємодія на місцевому рівні між різними секторами економіки та місцевої адміністрації, яка підтримка надається, які проблеми заважають розвитку бізнес середовища (кадрові питання, доступ до фінансування, ресурсів,  нормативно-правова база та ін.).

Усі учасники відзначили, що  співпрацюють з місцевою владою, а найбільш гострою  та спільною проблемою виявились кадрові питання. Протягом двох годинної дискусії було виявлено кілька спільних проблем, проте учасники домовились продовжити діалог та провести ще одну зустріч.

Нагадаємо, що за сприяння Агенції регіонального розвитку Гніванська об’єднана територіальна громада, в особі Гніванської міської ради, долучилась до Проекту Європейського Союзу «Мери за економічне зростання». Відповідно до підписаної Угоди громада має розробити План економічного розвитку.

Мета Ініціативи «Мери за економічне зростання» (M4EG) – сприяти розвитку потенціалу місцевих органів влади країн Східного партнерства в стимулюванні економічного зростання, підвищенні рівня зайнятості, забезпеченні участі громадян в економічних, соціальних і культурних процесах на місцевому рівні, а також підвищенні їх добробуту та якості життя.