Час літніх відпусток завершується, розпочинається навчальний рік не тільки для школярів і студентів, а й для підприємців. Отож, Агенція регіонального розвитку Вінницької області запрошує представників бізнесу на дводенний тренінг «Побудова бізнес-процесів».

Коли?            28-29 вересня 2018 року

Де?                 м.Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, буд.7, каб 125.

 

Для кого буде корисно?     власникам бізнесу та керівникам компаній, які зацікавлені в підвищенні ефективності бізнес-процесів компанії

Про що дізнаєтесь?     Перший день навчання буде присвячений таким ключовим питанням як основи процесного управління, правила опису процесів та їх впровадження, формування процесів у графічній формі з використанням безкоштовних програм.

Другий день навчання буде базуватися на ігровому навчанні, зокрема буде проведено симуляційну гру «Процес-результат», яка опиратиметься на конкретній ситуації, міститиме спробу аналізу цієї ситуації на основі її моделювання.

Хто навчатиме? Навчання проводитиме сертифікований експерт зі стратегії бізнесу, CEO Громадської Школи Бізнесу у Львові Руслан Бельтюков.

 

Участь у тренінгу безкоштовна. Побудова бізнес-процесів – це питання не одного дня. Щоб отримати максимум корисної інформації необхідно бути присутнім протягом двох днів навчання, тому під час заповнення заявки на участь у тренінгу сплануйте свою навчальну діяльність у своєму календарному графіку.

Організатори забезпечують харчування учасників заходу. Кількість учасників обмежена.

Реєстрація відкрита до 25 вересня 2018 року.

В разі виникнення запитань звертайтеся до Агенції регіонального розвитку Вінницької області за тел.: (0432) 57-57-28, 57-57-24 або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

Захід проходитиме в рамках виконання Плану дій реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020.