Сьогодні працівники Агенції регіонального розвитку Вінницької області зустрілись з волонтером Корпусу Миру США в Україні Ешлі Нейлсен, яка наразі працює у Вінницькій обласній Асоціації органів місцевого самоврядування. Зустріч відбулась з метою організації в Агенції процесу роботи з волонтерами.

Пані Нейлсен розповіла про особливості волонтерської діяльності, та як організувати процес роботи з волонтерами в організації.

Директор Агенції Наталія Гижко, в свою чергу, презентувала напрямки діяльності Агенції та розповіла про невеликий досвід роботи  Агенції з волонтерами. Крім того відбувся обмін думками та пропозиціями щодо кращої координації волонтерської роботи. Працівники Агенції намагались окреслити загальний портрет волонтера, який допоміг би ефективніше виконувати завдання Агенції.

Сторони домовились під час наступної зустрічі розглянути успішні практики волонтерської роботи, як в Україні так і закордоном, сформувати чіткі пропозиції та ідеї для роботи з волонтерами, а також поділитися ідеями щодо організації спільних з Асоціацією заходів в даному напрямку.