Сьогодні Агенція регіонального розвитку Вінницької області започаткувала серію зустрічей з представниками малого і мікробізнесу у новому форматі.

Ранок нового дня - це чудовий час для нових ідей, нових знайомств, нових перспектив.

«Ранкова кава у колі підприємців»  - це майданчик неформального спілкування для підприємців, де можна обговорити  важливі і цікаві для бізнесу теми, презентувати себе і свій бізнес, знайти партнерів, поділитись своїм досвідом і досягненнями з колегами, обмінятись бізнес-контактами й з позитивом продовжити робочий день.

Сьогоднішня зустріч була присвячена актуальній для підприємців темі – Стратегії «блакитного океану». Досвідом, як віднайти свій «блакитний океан» у «червоному океані» конкурентної боротьби поділився власник туристичної агенції Мер-Ка-Ба, управляючий партнер кав’ярень «Чорна кішка Білий кіт»,  гастробару БАТИСКАФ, сімейного ресторану RED ZEPPELIN, ресторану сучасної грузинської кухні GEORGIAN FACTORY  Валерій Сіверчук.

Учасники «Ранкової кави у колі підприємців» мали можливість презентувати себе і свій бізнес, обмінятися бізнес-контактами і плідно поспілкувалися за чашкою гарячої кави.