Бізнес без прибутку – це не бізнес. Але коли ціна зависока, то товар чи послуга реалізується погано і прибуток невеликий. Пропонуємо дізнатися «Як продавати дорожче, ніж у конкурентів і не втрачати прибутків» під час дводенного тренінгу.

Коли?            16-17 жовтня 2018 року о 10 год

Де?                 м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, буд.7 «Книжка», офіс 125.

Для кого?     Підприємці, власники бізнесу та керівники компаній, підприємці-початківці.

Про що поговоримо?  Портрет покупця, аналіз конкурента, формування унікальна пропозиції, маркетингові інструменти, оптимізацію асортименту та каналів просування.

Про експерта: Навчання проводитиме Надія Карплюк, тренер програми «Школа молодого підприємця» (м. Хмельницький), тренер програми Українського жіночого фонду «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього», тренер програми «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», консультант гарячої лінії «4Round».

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують харчування учасників заходу. Кількість учасників обмежена.

Захід проходить в рамках виконання Плану дій реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020.

Реєстрація відкрита до 12 жовтня 2018 року.

У разі виникнення запитань звертайтеся до Агенції регіонального розвитку Вінницької області за тел.: (0432) 57-57-28, 57-57-24 або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..