28-29 вересня відбувся тренінг «Побудова бізнес-процесів» в рамках виконання Плану дій реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020. В заході взяли участь 25 власників бізнесу, які зацікавлені в підвищенні ефективності бізнес-процесів.

Під час першого дня навчання учасники ознайомились з основами процесного управління, правилами опису процесів та їх впровадження. Також, учасники довідались про безкоштовні програм, які використовуються для формування процесів у графічній формі.

 Другий день тренінгу базувався на ігровому навчанні. Учасники взяли участь у симуляційній грі «Процес-результат». Використовуючи одну із безкоштовних програм - Aris Express, учасники на основі вигаданого бізнесу «Інтернет-магазин здорового харчування», змоделювали організаційну штатну структуру, клієнтів та сформували бізнес-процеси магазину.

 Навчання проводили сертифікований експерт зі стратегії бізнесу, CEO Громадської Школи Бізнесу (Business Community School) у Львові Руслан Бельтюков та керівник напрямку консультування Business Community School Олександр Білоус.

 Захід проводився Агенцією регіонального розвитку Вінницької області, яка стала одним із переможців конкурсного відбору виконавців на проведення навчальних семінарів (тренінгів) для суб’єктів малого та середнього підприємництва з актуальних питань організації та розвитку бізнесу. Конкурсний відбір був проведений Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА.