16-17 жовтня відбувся дводенний тренінг «Як продавати дорожче, ніж у конкурентів і не втрачати прибутків» для 25 підприємців Вінниччини.  Організатором заходу виступила  Агенція регіонального розвитку Вінницької області в партнерстві із Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації та Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації в рамках виконання Плану дій реалізації «Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020».  

 

Протягом першого дня підприємці розглянули стратегії ціноутворення, методики дослідження своїх конкурентів та потреб покупця. Вчилися сегментувати ринок і  застосовувати різні маркетингові інструменти у формуванні свого бренду. Під час ділової гри учасники практикувались у визначені потреб покупців, підготовки унікальної пропозиції товару (послуги) для 4 бізнесів: інтернет магазин одягу, юридичні, розважальні послуги та виробництво екологічного морозива. 

Другий день тренінгу  був направлений на усвідомлення учасниками важливості інновацій та креативності для бізнесу,  отримання практичних навичок під час роботи в групах над правою: «Формуємо свою ціннісну пропозицію». На завершення тренінгу підприємці   презентували  результати спільної роботи.

Тренінг також сприяв комунікації та обміну досвідом між учасниками, налагодженню ділових контактів.