Агенція регіонального розвитку Вінницької області - недержавна неприбуткова установа, головною метою якої є сприяння всеохоплюючому регіональному розвитку Вінницької області та її окремих територій за рахунок залучення інвестиційних та додаткових ресурсів, а також здійснення комплексу заходів, направлених на покращення іміджу області та розвиток бізнес-середовища.

Створення Агенції розпочалось в березні 2016 року, коли депутати Вінницької обласної Ради схвалили рішення щодо створення установи «Агенція регіонального розвитку Вінницької області». 29 квітня 2016 року було підписано розпорядження голови облдержадміністрації «Про Агенцію регіонального розвитку Вінницької області», а вже 18 травня пройшли збори засновників Агенції, на яких затвердили Положення про Агенцію. 23 червня 2016 року відбулась офіційна реєстрація установи «Агенція регіонального розвитку Вінницької області»

Агенція працює на підставі Закону України "Про засади державної регіональної політики" та на підставі Положення Установи "Агенція регіонального розвитку Вінницької області".

 

Сприяти розвитку Вінниччини за рахунок інвестицій та інших ресурсів, а також здійснення заходів з покращення бізнес-середовища та іміджу області.