olish-Ukrainian Startup Bridge оголошено набір стартапів на акселерацію.
Метою Polish-Ukrainian Startup Bridge (PUSB) є визначення найкращих бізнес-ідей, а потім їх акселерація під час тренінгів від провідних експертів з Польщі. Крім того, проєкт допомагає молодим підприємцям встановити контакт з представниками польських інвестиційних фондів.
На минулому тижні в центрі розвитку «Орігамі» відбулась фінальна конференція, присвячена завершенню міжнародного проєкту «Спільні зусилля з об’єднання мереж підприємницької молоді із сільської місцевості», який впроваджувався за підтримки програми Європейського Союзу ERASMUS+.

Які маєте проблеми щодо поводження з відходами у вашій громаді?

У попередній статті ми інформували вас щодо створення цивілізованої послуги з управління відходами в громаді, але дане питання викликає ряд обгрунтованих зауважень,  таких як:

Запрошуємо підприємців, стартапи на вебінар на тему: Пітчинг, як правильно подати бізнес-проект. Вебінар відбудеться англійською мовою, 25 серпня (середа) з 10 до 15 годин на платформі Ms Teams Детальна програма вебінару в додатку.

З 7 по 9 вересня за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації, Вінницької обласної ради та Вінницької міської ради проходитиме нова  агропромислова  виставка «АГРО-Вінниця».

У події візьме участь близько 200 українських виробників та дилерів сучасної  сільськогосподарської техніки.

Учасники презентуватимуть нову техніку та устаткування не лише на стендах, а й в справжніх польових умовах за допомогою демо-показів.

Під час виставки техніку можна буде придбати за спеціальними комерційними пропозиціями.

Місце проведення події -  територія аеропорту  «Вінниця». Це дозволить максимально презентабельно представити всю техніку, а відвідувачам почувати себе максимально комфортно.

 

На виставці буде представлена широка лінійка сільськогосподарської техніки та устаткування від найвідоміших виробників та дилерів. Більше того, в рамках «АГРО-Вінниця» відбудуться видовищні демо-покази на ґрунті, який не оброблявся більше 3-х років. Це дасть змогу оцінити ґрунтообробну техніку при найскладніших умовах та обрати кращих із кращих.

 

Зробити правильний вибір у техніці або у агро запчастинах будуть допомагати справжні професіонали своєї справи -  учасники «АГРО-Вінниця».

Якісні поради, новини аграрного ринку, сучасні тенденції, консультації щодо отримання державної підтримки можна буде почути під час ділових заходів – тематичних форумів та конференцій.

Участь у діловій програмі «АГРО-Вінниця» візьмуть представники профільних міністерств, асоціацій, бізнесу та міжнародні експерти. 

 

Крім того,  на учасників і усіх відвідувачів чекають приємні сюрпризи, а саме: кулінарний фестиваль вуличної їжі, тематичні фотозони та розіграші призів.

 

Організатором виставки виступає ТОВ «ТД «Промфінінвест» - організатор найбільшої агропромислової виставки в Україні «АГРО».

 

Дізнатися про деталі виставки та зареєструватися для участі можна за посиланням: https://agroexpo.vn.ua/

Тел.: +380 44 529 11 45, +380 63 8989891

 

 

10 серпня учасники Клубу молодих підприємців, що створений в рамках міжнародного проєкту «Спільні зусилля з об’єднання мереж підприємницької молоді із сільської місцевості» JOURNEY, за фінансової підтримки Програми ЄС ERASMUS+, ознайомились із досвідом ведення бізнесу у сільській місцевості під час бізнес-туру.

Завдяки реформі децентралізації, об’єднані громади отримали більше можливостей у вирішенні різноманітних питань щодо розвитку громади, в тому числі і поводження з відходами.

Громади стали більш спроможними для організації послуги з управління відходами, але дана послуга не є соціальною і вона потребує певного екологічного та економічного вирішення.

13 липня 2021 року в форматі онлайн конференції відбулось засідання Наглядової Ради Агенції регіонального розвитку Вінницької області. Порядок денний засідання складався із двох питань: щодо основних результатів діяльності Агенції у І півріччі 2021 року та плану діяльності на ІІІ квартал 2021 та призначення директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області.