Другий випуск Consultant’s Digest #2 розповість Вам про не менш корисні та гарячі теми:
вебмаркетинг, цифрові продажі, вебаналітика, аналіз бізнесу за допомогою цифрових
інструментів та веб промоція консалтингових послуг.

21 грудня директорка Агенції Наталя Гижко прозвітувала  про плани діяльності організації на наступний 2021 рік перед керівництвом обласної Ради.

 

Наталя Гижко зауважила, що створення Агенцій регіонального розвитку, в тому числі і у Вінницькій області, було зумовлено пошуком нових моделей інституцій, які б допомагали регіонам у розвитку.

На минулому тижні ми провели вебінар “Геоінформаційна система, як дієвий інструмент для управління активами громади” спільно із компанією “МагнетікВан Муніципальні технології” та 32 учасниками із 17 громад.

Витримавши паузу  (пов’язану із місцевими виборами)  розпочали співпрацю із новими громадами з цікавої теми, а саме  як підвищити ефективність органів влади в прийнятті управлінських рішень, систематизувати та візуалізувати ресурси громади для  своїх мешканців, а також підвищити інвестиційну привабливість  для інвесторів.

Осінь – час збирати врожаї. Ось і ми, своєю командою та двома дюжинами учасників, зібрали «урожай» нашої осінньої тренінгової програми «Skills lab: власна справа», яку ми проводимо вдруге в цьому році. Навчання тривало місяць за участі студентської молоді, викладачів професійно-технічних та вищих закладів освіти та інших бажаючих започаткувати власну справу. Протягом цього часу учасники працювали над розробкою бізнес-моделі власної справи за методологією Олександра Остервальдера та Іва Піньє -  Business Model Canvas. Програма складається із 7 блоків і призначається для зацікавлених та вмотивованих кандидатів, тому не усім  із 40 учасників вистачило сил витримати темп та напружений графік. 

Жовтень 2020 року завершився онлайн випускним навчальної програми «Skills lab:успішна кар’єра», яку Агенція регіонального розвитку Вінницької області проводить уже в друге в цьому році. Захід відбувався у форматі онлайн співбесіди за участі експертів АТ «УКРСИББАНК» Євгенії Крулько та Тетяни Бегебко, а також у заході взяли участь Людмила Шевцова, програмна радниця з питань молоді та ВІЛ Фонду ООН у галузі та Надія Кириченко, асистентка молодіжних програм платформи розвитку кар'єри career hub, центру "Розвиток КСВ".

Другого листопада Агенцією регіонального розвитку Вінницької області розпочато впровадження тренінгової програми для молоді «Skills lab: власна справа», яка спрямована на розвиток молодіжного підприємництва. Учасниками якої стали понад 60 осіб, 80% яких складає молодь професійно-технічних закладів освіти Вінницької області. Попереду місяць активних робочих вечорів, домашніх завдань, зустрічей із бізнесом та захист власних бізнес-ідей.

Агенція регіонального розвитку розпочинає набір на тренінгову програму «Skills Lab: власна справа» для молоді, яка хоче започаткувати власну справу.

05 жовтня 2020 року старувала тренінгова програма для молоді «Skills lab: успішна кар’єра» участь у якій взяли понад 50 учасників та учасниць. Представила програму директорка Агенції Наталія Гижко, яка привітала учасниць та учасників, а також  партнерів із початком уже другої у 2020 році  (осінньої) сесії тренінгової програми для молоді, яка впроваджується Агенцією та зауважила на актуальності даної програми серед молоді, оскільки вже вдруге програма збирає біля 50 осіб: мотивованої молоді з різних куточків Вінницької області.