Сьогодні відбулась презентація регіонального відділення «Національний центр розвитку агрофінансування», який передбачатиме проведення індивідуальних консультацій, тренінгів, навчання, пошуку більш оптимальних умов залучення кредитних ресурсів.

Українець Іван Микуляк розробив розумну оцінку локацій для успішного розвитку бізнесу – стартап GeoDesign.Info, який може порадити підприємцям, у якому місці краще відкрити свій заклад.

Інформуємо Вас про розроблений Департаментом економіки і інвестицій Вінницької міської ради «Моніторинг можливостей для бізнесу» на лютий 2020 року.

В останній день січня Агенція регіонального розвитку Вінницької області спільно з Вінницькою обласною асоціацією органів місцевого самоврядування провела друге засідання комітету стейкхолдерів у рамках проєкту «Joint Organization to Unite Rural Networks of Entrepreneurial Youth – JOURNEY» («Спільні зусилля з об’єднання мереж підприємницької молоді із сільської місцевості»), що співфінансується програмою Європейського Союзу ERASMUS+.

В останній тиждень січня Агенція взяла участь у дводенному тренінгу на тему: «Підготовка проєктів на конкурс для отримання коштів секторальної бюджетної підтримки ЄС та Державного фонду регіонального розвитку».

Коли? 21-22 та 24-26 лютого 2020 року з 10:00 до 18:00

Де?  м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, офіс 125 

Для кого: підприємці, що відкривають свій бізнес; власники, які планують відкриття нового напряму бізнесу, його реорганізацію; керівники всіх рівнів –  всі, хто потребує навичок бізнес - планування.

До кінця лютого 2020 року громади Вінницької області мають можливість стати підписантами угоди «Мери за економічне зростання» (Mayors for Economic Growth) та  розширити можливості для залучення інвестицій в інфраструктуру шляхом участі в Європейських грантових програмах та проєктах у відповідності з планами місцевого економічного розвитку.

Вчора відбулись установчі збори Наглядової Ради установи «Агенції регіонального розвитку Вінницької області»