Жмеринська міська рада планує розробити та провести комплекс заходів направлених на підтримку  місцевого бізнесу у 2022 році,  в тому числі жінок-підприємниць,  спрямованих на  розширення ринків збуту  місцевих товарів та послуг.

Барська міська рада планує розробити та провести комплекс заходів направлених на підтримку  місцевого бізнесу в 2022 році,  в тому числі жінок-підприємниць,  спрямованих на  розширення ринків збуту  місцевих товарів та послуг.

Шановні колеги!

У 2022 рік ми входимо з новими планами, задумами та сподіваннями на добрі зміни. Упевнені: тільки наша згуртованість, об’єднання зусиль дадуть змогу гідно відповісти на виклики сьогодення, забезпечити у новому році вихід на нові рубежі економічного і соціального розвитку.

На минулом тижні завершилась тренінгова програми для молоді «Skills lab: успішна кар’єра», яку ми впроваджували спільно з Вінницьким обласним молодіжним центром «Квадрат» в рамках Всеукраїнської ініціативи Пакт заради молоді – 2025.

На минулому тижні АРР Вінницької області спільно з 6 партнерськими Агенціями з Закарпатської, Житомирської, Тернопільської, Рівненської та Луганської областей, підбивали підсумки реалізації дворічного проєкту "Розвиток міжрегіональної співпраці шляхом створення інструментарію та інфраструктури регіонального розвитку", який реалізовано коштом коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу в рамках угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики - Підтримка регіональної політики України.
Завершальним етапом в реалізації проєкту став форум «Інструменти економічного розвитку регіонів», який об’єднав понад 140 учасників, 35 спікерів на 7 панельних дискусіях протягом двох днів.

На днях відбулось відкриття третьої тренінгової програми «Skills lab: успішна кар'єра» для молоді Вінниччини, яку наша команда традиційно проводить навесні та восени. Цієї осені навчання  проводимо спільно з КЗ Вінницький обласний молодіжний центр «Квадрат», як регіональні партнери в рамках Всеукраїнської ініціативи Пакт заради молоді 2025.

Закон України “Про засади державної регіональної політики” від 05 лютого 2015 року визначив місце і роль АРР, як одного із ключових суб’єктів та важливого інституційного чинника у реалізації ефективної державної регіональної політики.

Агенція регіонального розвитку Вінницької області спільно з молодіжним центром «КВАДРАТ» розпочинає тренінгову онлайн-програму для молоді «SKILLS LAB: успішна кар’єра»

Програма буде корисною, якщо: