Вчора, 11 серпня, Агенція регіонального розвитку Вінницької області спільно з Центром розвитку інновацій, Офісом з розвитку підприємництва та експорту та Національним проєктом Дія.Бізнес, в рамках Ініціативи для відновлення економіки, розвитку підприємництва та експорту провели робочу онлайн-зустріч в режимі ZOOM-конференції на тему «Відновлення економіки Вінниччини на основі даних».

Агенція регіонального розвитку Вінницької області продовжує реалізацію проєкту  «Ефективний фандрайзинг для реалізації волонтерських ініціатив, пов’язаних з бойовими діями чи їх наслідками»,  що фінансується Європейським Союзом за Стипендіальною програмою для лідерів громадянського суспільства країн Східного партнерства.

Агенція регіонального розвитку Вінницької області розпочала реалізацію проєкту  «Ефективний фандрайзинг для реалізації волонтерських ініціатив, пов’язаних з бойовими діями чи їх наслідками»,  що фінансується Європейським Союзом за Стипендіальною програмою для лідерів громадянського суспільства країн Східного партнерства.

5 липня відбулося засідання Наглядової ради Агенції регіонального розвитку Вінницької області, в порядку денному якого було розглянуто звіт про діяльність Агенції у І півріччі 2022 року та план роботи на ІІІ квартал поточного року.

Маємо гарну новину -  наш КНП «Вінницький обласний центр служби крові Вінницької обласної Ради» отримав мобільний  електронний пристрій для контрольованого взяття крові HEMOTEK 2, вартість якого, в сумі 106,6 тис. грн, оплатила ГО «Агенція регіонального розвитку «Солідарність» в рамках реалізації проєкту «Придбання обладнання та розширення можливостей  центру крові забезпечувати потреби медичних закладів при наданні екстреної допомоги хворим та постраждалим» за фінансової підтримки грантової програми ІСАР Єднання  “ЛЮДИ для ЛЮДЕЙ: світ рятує українські громади”.

Український культурний фонд запускає платформу “Культурний простір”, яка направлена на підтримку української культури у надзвичайно складних умовах та передбачає збір інформації про українських митців та мисткинь, про підприємства, установи та організації культурного сектору, які потрапили у скрутне фінансове становище через війну та потребують допомоги, які не мають можливості створювати та доносити до суспільства культурний продукт, але мають ідеї та проєкти, що підкреслюють культурну цінність української самоідентичності та можуть реалізовуватися під час воєнного стану та після перемоги України.

Вітаємо з прийдешнім святом світлого Христового Воскресіння! 

Нехай воскреслий Христос принесе перемогу всій нашій неймовірній Україні – перемогу світла над темрявою, життя над смертю, добра над злом!

Сили духу, всеосяжности любові, мудрості в прийнятті відповідальних рішень, непохитності віри!

Мирного Великодня! Христос Воскрес!

Українська компанія ТОВ „Економіка довіри” від імені світових небайдужих об’єднань та громадян з усього світу організувала та запускає програму щодо надання прямої допомоги жителям України шляхом фінансування українських товаровиробників на місцях.