Агенція регіонального розвитку розпочинає набір на тренінгову програму «Skills Lab: власна справа» для молоді, яка хоче започаткувати власну справу.

05 жовтня 2020 року старувала тренінгова програма для молоді «Skills lab: успішна кар’єра» участь у якій взяли понад 50 учасників та учасниць. Представила програму директорка Агенції Наталія Гижко, яка привітала учасниць та учасників, а також  партнерів із початком уже другої у 2020 році  (осінньої) сесії тренінгової програми для молоді, яка впроваджується Агенцією та зауважила на актуальності даної програми серед молоді, оскільки вже вдруге програма збирає біля 50 осіб: мотивованої молоді з різних куточків Вінницької області.

Розпочато набір на тренінгову програму для молоді «Skills lab: успішна кар’єра».

До участі запрошуються молоді люди віком 16-35 років, які бажають знайти або змінити місце роботи.

 Тренінгова програма «Skills Lab: успішна кар’єра», допоможе прокачати головні навички, яких очікують сучасні роботодавці від працівника.

RECYCLING AND WASTE EXPO UKRAINE - виставка обладнання та технологій для ресайклінгу, управління відходами, очищення повітря та води, яка демонструє повний спектр обладнання та технологій для переробки, збору, сортування, утилізації твердих, небезпечних, органічних відходів, очищення повітря, води. Демонстрація обладнання у дії.

Фінський трастовий фонд забезпечує грантове фінансування проєктів у сферах енергоефективності та відновлюваної енергетики.

Трастовий фонд фінансується Міністерством закордонних справ Фінляндії та управляється НЕФКО.

Діяльність Трастового фонду буде зосереджена на наступних сегментах:

Протягом 10 та 11 серпня працівники Агенції були учасниками тренінгу «Проведення стратегічно екологічної оцінки документів державного планування» в рамках спеціальної короткострокової програми підвищення кваліфікації від проекту ПРОМІС. Участь в тренінгу також взяли представники департаменту агропромислового розвитку, екології та природніх ресурсів і міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА, а також представники об’єднаних територіальних громад Вінницької області.

Нагадаємо, що за результатами І-го етапу конкурсного відбору у Вінницькій області визначено 3 інвестиційні ділянки-фіналісти, які знаходяться у Вінницькій, Жмеринській та Барській об’єднаних територіальних громадах.

Агенція регіонального розвитку Вінницької області проводить пошук активних родин, або ж фермерських господарств (партнерів для СМФ) до участі в проєкті «Сімейні молочні ферми» (далі СМФ), що реалізується Кластером “Натуральне молоко”, за підтримки ТОВ “УкрМілкІнвест”, вітчизняних інвесторів та міжнародних організацій.