Протягом 10 та 11 серпня працівники Агенції були учасниками тренінгу «Проведення стратегічно екологічної оцінки документів державного планування» в рамках спеціальної короткострокової програми підвищення кваліфікації від проекту ПРОМІС. Участь в тренінгу також взяли представники департаменту агропромислового розвитку, екології та природніх ресурсів і міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА, а також представники об’єднаних територіальних громад Вінницької області.

Нагадаємо, що за результатами І-го етапу конкурсного відбору у Вінницькій області визначено 3 інвестиційні ділянки-фіналісти, які знаходяться у Вінницькій, Жмеринській та Барській об’єднаних територіальних громадах.

Агенція регіонального розвитку Вінницької області проводить пошук активних родин, або ж фермерських господарств (партнерів для СМФ) до участі в проєкті «Сімейні молочні ферми» (далі СМФ), що реалізується Кластером “Натуральне молоко”, за підтримки ТОВ “УкрМілкІнвест”, вітчизняних інвесторів та міжнародних організацій.

На що можна отримати кошти?
Для придбання техніки, обладнання,
поновлення обігових коштів, у тому числі для придбання маточного поголів’я сільськогосподарських
тварин (телиць, нетелей, корів, свиноматок, ярок, вівцематок, кізочок та козоматок)
проведення оцінки відповідності виробництва органічної продукції (сировини),
виробництва та переробки сільськогосподарської продукції,

Агенція регіонального розвитку Вінницької області спільно з Польською Агенцією з Розвитку Підприємництва запрошує представників МСП Вінниччини на вебінар „Як не втратити зовнішні ринки та розвинути експорт в умовах кризи”, за участі міжнародного експерта Гжегожа Братека. Вебінар буде корисним для осіб що здійснюють управління закордонними продажами, менеджерів, відповідальних за зовнішні ринки, а також власників компаній, що продають на зовнішні ринки.

За результатами І етапу  конкурсного відбору, у Вінницькій області, визначено 3  інвестиційні ділянки, які знаходяться у  Вінницькій, Барській, Жмеринській міських ОТГ.

Нам дуже сподобався досвід польських Агенції та громад, які активно співпрацюють задля залучення інвестицій.  Одним із заходів, який уже  багато років  реалізується Польською Агенцією Інвестицій і Торгівлі (PAIH)  є щорічний конкурс «Грунт на медаль».  Наша Агенція два роки співпрацювала з Польською Агенцією Інвестицій і Торгівлі (PAIH), щоб подібний  конкурс  запровадити і в Україні. І в 2020 році для 7 областей  України розпочався пілотний проєкт «Золота ділянка 2020». Він є адаптованою версією польського конкурсу і впроваджується  спільно з польськими партнерами, агенціями регіонального розвитку та Департаментами  міжнародного співробітництва та регіонального розвитку 7 областей.

Вам мабуть відоме відчуття, коли посадивши насінинку, з цікавістю спостерігаєш за її розвитком, цвітінням  та   першими соковитими плодами?   Так і наша команда, розпочавши  два місяці тому підготовку та реалізацію тренінгової програми «Skills lab: власна справа», отримала гарний результат під час випускної зустрічі.