16 квітня Агенція регіонального розвитку Вінницької області провела ще один онлайн семінар «Підтримка Європейським інвестиційним банком інвестиційних проєктів у сфері вирощування та переробки зернових і олійних культур». Цього разу представники 9-ти підприємств Вінниччини, які здійснюють діяльність у створенні ланцюжків доданої вартості зернових та олійних культур, ближче познайомилися з можливостями проєкту Європейського інвестиційного банку «Основний кредит для аграрної галузі – Україна», з провідними напрямками інвестиційних проектів, критеріями їх оцінки, а  також отримали відповіді на свої питання щодо інвестиційного кредитування.

Протягом 9 та 10 квітня 2021 року  Агенцією регіонального розвитку Вінницької області спільно з Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування проведено дводенний тренінг з нарощення підприємницького потенціалу та бізнес освіти для молоді сільської місцевості Вінницької області. У тренінгу взяли участь 30 молодих людей віком 18-30 років з Вінницької області, які мають ідеї для створення бізнесу або ж мають уже робочу бізнес-модель.

Як залучити інвестиції в аквакультуру та рибне господарство говорили сьогодні під час онлайн семінару «Підтримка інвестиційних проєктів Європейського інвестиційного банку для рибної галузі (в т.ч. аквакультура)» організованого у рамках проєкту «Технічна допомога на підтримку впровадження операції «Основний кредит для аграрної галузі - Україна» /UAFATA» за підтримки Агенції регіонального розвитку Вінницької області та Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА. Це вже 3-й інформаційний семінар з серії онлайн зустрічей для представників  агробізнесу та територіальних громад Вінницької області, які проходять в межах Проекту. 

31 березня Агенція регіонального розвитку Вінницької області у партнерстві з Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА провела онлайн семінар «Підтримка Європейським інвестиційним банком інвестиційних проєктів у сфері вирощування та переробки зернових і олійних культур». Представники 14 громад області (Станіславчицької та Студенянської сільської територіальної громади,  Літинської та Крижопільської селищної територіальної громади, Вінницької, Козятинської, Хмільницької міської територіальної громади, Оратівської, Іллінецької, Немирівської, та Піщанської територіальної громади) ознайомилися з можливостями Проекту Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) «Основний кредит для аграрної галузі – Україна», який представили Штефан Розенов, керівник проєкту «Технічна допомога на підтримку впровадження операції «Основний кредит для аграрної галузі - Україна»/UAFATA та Олег Осаулюк, спеціаліст з розвитку бізнесу та підвищення потенціалу дорадництва проекту.

З початку року в області розпочато впровадження пілотного проєкту «Розроблення місцевого плану управління відходами у рамках «Південного кластеру» (далі МПУВ), який  реалізується в рамках Регіонального плану управління відходами у Вінницькій області до 2030 року та у рамках виконання Національної стратегії управління відходами до 2030 року за підтримки Проєкту "Підтримка децентралізації в Україні "/DESPRO.

10 березня Агенція регіонального розвитку Вінницької області провела онлайн семінар «Нові можливості розвитку малого та середнього бізнесу через фінансову підтримку Європейського інвестиційного банку»  для 20 представників територіальних громад. На онлайн-заході були представлені можливості кредитування бізнесу в рамках спільного Проекту України та Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) «Основний кредит для аграрної галузі – Україна», у межах якого ЄІБ надав Україні позику у розмірі 400 млн євро для кредитування підприємств, що провадять діяльність у створенні ланцюжків доданої вартості зернових, олійних культур та аквакультури/рибальства, для підвищення конкурентоспроможності продукції українських виробників на національних і міжнародних ринках. 

Вітаємо жінок, дівчат Вінниччині із прийдешнім 8 Березням, і хочемо нагадати, що це не тільки свято краси та весни, а Міжнародний день боротьби за права жінок!
Історія виникнення свята розпочалась ще у 19 столітті, тому інформація задовга, але зібрані тут ключові дати в становленні Міжнародного дня прав жінок і миру (8 Березня).

У рамках міжнародного проєкту «Joint Organization to Unite Rural Networks of Entrepreneurial Youth – JOURNEY» («Спільні зусилля з об’єднання мереж підприємницької молоді із сільської місцевості») за підтримки Erasmus+, який реалізується Вінницькою обласною асоціацією органів місцевого самоврядування спільно з Агенцією регіонального розвитку Вінницької області, відбулось два тренінгових заняття для молоді з Вінниччини за участі міжнародних експертів під час яких учасники дізнались про інструменти пошуку та залучення фінансування  на реалізацію власної справи.