Польська Агенція Інвестицій і Торгівлі (PAIH) спільно із Агенцією та Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА проводить конкурс «Золота ділянка 2020» в рамках проєкту Польської допомоги задля Розвитку «Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва».

Агенція регіонального розвитку Вінницької області розпочинає набір на безкоштовний навчальний курс для молоді «Skills Lab: успішна кар'єра»

Уряд надаватиме допомогу малим та середнім  роботодавцям  компенсувати витрати на заробітну плату для найманих/застрахованих  працівників у  разі вимушеного скорочення робочих годин або так званого “часткового безробіття” не період карантину.

22 квітня, Кабінет міністрів України ухвалив постанову “Про затвердження розміру, порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину”.

Постановою визначено розмір допомоги по частковому безробіттю за кожну годину, на яку працівникові було скорочено тривалість робочого часу, із розрахунку двох третин тарифної ставки, але не більше розміру мінімальної зарплати.

Ця допомога надаватиметься на період карантину, а також протягом 30 днів після його завершення. За отриманням цією допомоги малі та середні роботодавці можуть звертатись до Центру зайнятості, за місцем реєстрації його як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Необхідні документи:

1) заяву у довільній формі;

2) копію наказу із зазначенням дати початку зупинення (скорочення) виробництва та переліком карантинних  заходів

3) відомості про працівників, у яких виникло право на допомогу по частковому безробіттю;

4) довідку про відсутність заборгованості з виплати заробітної плати та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Право на допомогу по частковому безробіттю мають застраховані особи, з якими роботодавцем оформлено трудові відносини.

Друзі, Агенція долучилась до Всеукраїнської ініціативи «Пакт заради молоді», що реалізується Центром “Розвиток КСВ” та Фондом ООН у галузі народонаселення за підтримки Міністерства культури, молоді та спорту України.

Вітаємо з прийдешнім святом Світлого Христового Воскресіння. Бажаємо світла і добра, благополуччя і процвітання, віри і любові вам. Миру і щастя дому вашому, Вам, рідним і близьким.

Сьогодні відбулась презентація регіонального відділення «Національний центр розвитку агрофінансування», який передбачатиме проведення індивідуальних консультацій, тренінгів, навчання, пошуку більш оптимальних умов залучення кредитних ресурсів.

Українець Іван Микуляк розробив розумну оцінку локацій для успішного розвитку бізнесу – стартап GeoDesign.Info, який може порадити підприємцям, у якому місці краще відкрити свій заклад.