13 липня 2021 року в форматі онлайн конференції відбулось засідання Наглядової Ради Агенції регіонального розвитку Вінницької області. Порядок денний засідання складався із двох питань: щодо основних результатів діяльності Агенції у І півріччі 2021 року та плану діяльності на ІІІ квартал 2021 та призначення директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області.

Наприкінці червня Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування спільно з Агенцією регіонального розвитку Вінницької області провели міжнародний обмін досвідом у форматі діджитал.

Молодь з України, Азербайджану та Грузії із віртуальним візитом відвідали Польщу та Італію.

10 червня 2021 року відбулось засідання конкурсної комісії щодо заміщення вакантної посади директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області. За результатами конкурсного відбору переможцем конкурсу визначено Гижко Наталію Валентинівну, в.о. директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області. Результати конкурсного відбору - https://drive.google.com/file/d/1MSE1HyWgUsdr4MKWVD99sWA3VY_lqo1o/view 

Провели чергове засідання Комітету стейкхолдерів - дорадчий орган сприяння розвитку молодіжного підприємництва,  за участі представників АРР, ВОАОМС,  Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА,  ГУ ДПС у Вінницькій області, Вінницького обласного центру зайнятості, Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, Вінницького національного технічного університету, Донецького національного університету ім. В. Стуса, бізнес-омбудсмена. Захід складався з 2 частин: інформаційної та обговорення і напрацювання дорожньої карти щодо підтримки та розвитку молодіжного підприємництва в громадах.

Агенція регіонального розвитку Вінницької області продовжує інформувати щодо підтримки інвестиційних проєктів Європейським інвестиційним банком. В травні вже  були проведені 2 онлайн семінари, ряд індивідуальних консультацій бізнесу щодо ознайомлення зацікавлених організацій і підприємств Вінниччини з можливостями, що надає співпраця з Європейським інвестиційним банком для довгострокового розвитку підприємств України, саме у галузі аквакультури і рибальства та машинобудівної галузі.  А 31 травня Агенція регіонального розвитку Вінницької області провела черговий онлайн семінар «Підтримка інвестиційних проєктів державного сектору Європейським інвестиційним банком». 20 представників  державних установ, Вінницького національного аграрного університету, Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН, Вінницької ОДА та Вінницької обласної ради ознайомилися з можливостями Проєкту Європейського інвестиційного банку «Основний кредит для аграрної галузі – Україна», який представили Штефан Розенов, керівник програми міжнародної технічної допомоги та Олег Осаулюк, спеціаліст з розвитку бізнесу та підвищення потенціалу дорадництва Проєкту.

Щороку Вінницька область виробляє більше 2 711,2 тисяч тонн відходів усіх типів (за підсумками 2019 року): не лише побутових, але й небезпечних, промислових, електрообладнання, відходів упаковки, медичних чи сільського господарства. На переробку потрапляє менше відсотка, решта осідає на полігонах та стихійних сміттєзвалищах. Їх в області – 741, і більшість не відповідає санітарно-екологічним нормам!

Проект Європейського Інвестиційного Банку “Основний кредит для аграрної галузі – Україна” спрямований на підтримку та створення ланцюгів доданої вартості в галузях олійних, зернових, аквакультури та рибальства; модернізацію підприємств малого і середнього бізнесу. Проект Технічна Допомога на підтримку впровадження операції «Основний кредит для аграрної галузі – Україна» , скорочено UAFATA, покликаний сприяти кредитуванню на усіх стадіях реалізаціях проекту. Передбачається підтримка потенційних кінцевих бенефіціарів кредиту (заявників на отримання кредиту) у підготовці необхідних документів згідно встановлених вимог, допомога залученим фінансовим установам у визначенні та розробці процедур оцінки та обробки заявок на отримання кредиту, а також забезпечення відповідності заявок фінансовим, екологічним та соціальним вимогам ЄІБ. Проект передбачає розвиток мережі контактів по всій Україні для надання технічної, організаційної та іншої допомоги потенційним кінцевим бенефіціарам.

Якщо тобі пощастило стати учасником міжнародного обміну - потрібно належним чином підготуватись:
- ознайомитись із культурно-релігійними, громадсько-політичними особливостями країни, в яку їдеш;
- підвищити рівень іноземної мови;
- бути готовим представляти Україну під час офіційних та неформальних заходів;
- підготувати домашнє завдання
та інше.