Відбулось чергове заняття розмовного клубу «Speak-up» за підтримки волонтера Корпусу Миру США Блейк Нейлсен. Учасники, не дивлячись на дощову погоду, відвідали заняття і поспілкувались на тему толерантного ставлення до інших.

 Протягом двох годин студенти та підприємці говорили про стереотипи, які можуть негативно впливати на нашу поведінку і дії, що приводять до упередженості та дискримінації. Проаналізували, як вони відчувають себе в різних ситуаціях і як їхні дії впливають на емоції інших.

Також Блейк запропонувала учасникам пограти в гру про перше враження. Всім було запропоноване фото, по якому учасники мали скласти біографічний нарис  про особу. Потім потрібно було порівняти своє спостереження із справжньою біографією, знайти спільне та відмінне і зрозуміти як перше враження може бути оманним.

Вдало підібрані Блейк завдання продемонстрували важливість формування толерантності, як однієї із чеснот сучасної людини. Для успішного розвитку людства у глобалізованому світі, важливо знаходити спільну мову у безмежному морі різноманітних культур, релігій, думок, ідей. Сьогодні толерантність – яскравий показник ступеню демократичності кожної держави й одна з умов її розвитку. Політична толерантність є основою для плідних міжнародних відносин.

Наступне заняття відбудеться 18 квітня. Запрошуємо всіх охочих.