Відбулась ще одна презентація концепції смарт-спеціалізації в рамках розробки проекту Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на 2021-2027 рр відбулась в стінах Вінницького торговельно-економічного інституту.

Головним завданням заходу було інформування учасників про основні принципи і сильні сторони  смарт спеціалізації, яку успішно використовують в ЄС для формування можливостей  регіону і розвитку соціально-економічного потенціалу.

Одним із базових принципів смарт спеціалізації є об’єднання промислової, інноваційної та освітньої галузей, тому дуже важливо, щоб університети розуміли чим цей концепт вигідний і яким чином вони можуть включитись в його розвиток. Важливим елементом є спільна робота українських вишів і бізнесу. Необхідно, щоб університети стали науковими центрами, що зможуть залучати з одного боку науковців, а з іншого бізнес, задля втілення інноваційних проектів в життя.

Концепт смарт спеціалізації зацікавив та викликав багато питань серед представників ВТЕІ КНТУ. У заході взяли участь: Наталія Чорна – завідувачка кафедри туризму та готельно-рестранної справи» Олена Ковінько – завідувачка кафедри маркетингу та реклами.