Енергетичний пул від Вінницької торгово-промислової палати 26 червня провів свою ХХ сесію. Під час заходу організатори проінформували свою аудиторію про надання Енергетичному пулу статусу юридичної особи. За традицією пул почався з доповіді про інноваційні підходи до використання енергетики, що вже мають певний  успіх у світі і можуть бути ефективні для України.

 

Темою ХХ сесії стали перспективи використання водневих паливних компонентів для різного виду транспорту. Японський досвід компаній Honda i Toyota демонструє економність, мобільність та безпеку використання водневої енергетики для транспорту. Автомобілі, вантажівки і навіть автобуси, що їздять на продуктах водневих паливних компонентів екологічніші від аналогів, що їздять на бензині та функціональніші ніж електрокари. Підтримку розвитку водневої енергетики у питанні розвитку транспорту активно підтримує і Китай. В Європі цей вид енергетики не має такої популярності як у Азії Доповідь на цю тему представив Віктор Дядькович – голова правління Вінницької торгово-промислової палати.

Наступна частина заходу склалась з обговорення доповіді та обміну думками стосовно останніх заходів у роботі пулу.

Агенція регіонального розвитку є постійним активним  учасником Енергетичного пулу, представники Агенції були присутні також і на новій сесії.